Угода користування ресурсом:

Всі права захищені. Використання матеріалів веб-сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими комп’ютерними програмами програмним забезпеченням або копіювання тексту в ручну без письмового дозволу власника веб-сайту znamagro.in.ua заборонено.

Перебуваючи на веб-сайті www.znamagro.in.ua, ви даєте згоду з викладеними нижче умовами користування:

 1. Користування веб-сайтом www.znamagro.in.ua, регулюється цими умовами користування, а також чинним законодавством України. Якщо користувач не дає згоду з приведеними Умовами користування і не приймаєте їх повністю або частково, йому буде потрібно покинути веб-сайт.
 2. Всі матеріали, опубліковані на веб-сайті www.znamagro.in.ua, окрім випадків, коли вказаний автор матеріалів – власність компанії Знамагро Групп (далі – Знамагро). Передрук будь-якої інформації із веб-сайту www.znamagro.in.ua дозволено лише після складання угоди з об’єктом авторського права, не змінюючи зміст (виключенням є графічна складова) і лише на сайтах мережі Internet. Знамагро стежить за дотриманням авторських та інших прав, порушення яких переслідується згідно із законом “Про авторське право та суміжні права”. 
 3. На веб-сайті використовуються технічні засоби захисту для створення перешкоди порушенню авторського права
 4. Передрук інформації, яка належить Знамагро, в друкарських засобах масової інформації допускається лише з письмової згоди з об’єктом авторського права. В разі запозичення матеріалів, Знамагро не несе відповідальності за можливий збиток, понесений особами, які запозичили матеріали, або третьою стороною в результаті використання даних матеріалів без попередньо укладеної угоди.
 5. Знамагро не несе перед відвідувачами веб-сайту відповідальність за збитки, понесені відвідувачами під-час невірного/незаконного користування сайтом.
 6. Веб-сайт містить посилання на ресурси, що належать або керовані третіми особами. Знамагро не несе відповідальність за зміст, правила захисту конфіденційності і безпеку цих сайтів.
 7. Знамагро має право у будь-який час повністю або певною мірою, на короткочасній або постійній основі змінювати, припиняти або закривати веб-сайт, обмежувати на власний вибір доступ до веб-сайту будь-яким особам. Продовження використання веб-сайту після внесених змін означає, що Ви їх приймаєте.
 

Користуючись веб-сайтом znamagro.in.ua заборонено:

 • використовувати комп’ютерні програми що можуть нашкодити апаратному або програмному забезпеченню;
 • обробляти персональні дані інших користувачів веб-сайту;
 • обмежувати або перешкоджати використанню веб-сайту іншими особами, порушувати роботу веб-сайту або серверів і мереж, що забезпечують роботу ресурсу, а також порушувати вимоги, процедури, правила і норми роботи цих мереж;
 • змінювати, доповнювати, переводити, проводити декомпіляцію, дизасемблювання і перероблення будь-якої частини веб-сайту.
 

Знамагро може без завчасного оголошення внести корективи  в Умови користування оновленням даного документа. Рекомендуємо Вам періодично відвідувати дану сторінку і переглядати Умови користування.

В разі виникнення питань звертайтеся за номером або поштою на сторінці контактів.

Call Now Button