Біо Захисник (Колорад) - препарат від шкідників та хвороб

Ефект від застосування:

Біо Захисник ефективно знижує ураженість рослини комахами-шкідниками (94 – 97%) та грибних хвороб (92 – 93%). Препарат починає діяти по другу – третю добу. Кратність обробок вказана нижче. 

Ефективний проти шкідників: тлі, колорадського жука, капустяного білана, капустяної совки, капустяної молі, вогнівки, лучного метелика, американського білого метелика, шовкопряда, листокрутки, яблучної та плодової молі, п’ядунів, плодожерок, золотогузки, павутинного кліща та інших.

Ефективний проти хвороб: фітофторозу, сухої гнилі, сірої гнилі, фузаріозного в’янення, вертицильозного в’янення, чорної ніжки, бурої гнилі, фузаріозної гнилі плодів та ягід, вугільної гнилі й інших хвороб.

Біо Захисник містить унікальний комплекс корисних мікроорганізмів, біологічно-активних речовин та мікроелементів у нано-формі. Діючий комплекс препарату володіє безпосередньою антимікробною активністю проти шкідливих мікроорганізмів. Завдяки цьому препарат може з успіхом застосовуватись як для профілактики хвороб та захисту рослин від ураження, так і для зупинки подальшого розвитку хвороб, якщо рослини вже уражені. Мікроелементи, що містяться в препараті живлять рослини та підвищують їх природний імунітет до хвороб. Корисні мікроорганізми, що входять до складу препарату володіють високою інсектицидною активністю проти більшості відомих шкідників, а мікроелементи посилюють цю активність. Біологічно активні речовини препарату володіють репелентною активністю, відлякуючи комах. Завдяки цьому препарат може використовуватись не тільки для обробки вже вражених, рослин, а й для профілактики ураження.

Біо Захисник захищає рослини від хвороб та шкідників, підвищує природній імунітету та покращує загальний стан рослин. Разом це забезпечує підвищення урожайності до 42 %.

Застереження Уникати потрапляння нерозчиненого препарату на шкіру та в очі. У разі потрапляння – добре промити водою та звернутися до лікаря.

У робочих концентраціях препарат безпечний для рослин, людини та тварин, відповідає санітарно-гігієнічним нормам, не забруднює навколишнє середовище.

Зберігання: Зберігати в сухому темному приміщенні при температурі від 4 °С до 30 °С. Уникати потрапляння сонячного проміння.

Термін придатності – 24 місяців.

Призначення біопрепарату Колорад

Препарат підходить для більшості сільськогосподарських культур та активний проти більшості відомих шкідників.

В залежності від того для якої культури він застосовується та з якими шкідниками та хворобами потрібно боротися наведене в таблиці.

 

Призначення для різних культур, в залежності від шкідників та хвороб, що уражують

Культура

Від хвороб

Від шкідників

Картопля, помідори, баклажани, перці

Фітофтороз, суха гниль, сіра гниль, фузаріозне в’янення, вертицильозне в’янення, чорна ніжка, макроспоріоз та інших

Колорадський жук, попелиці та інших

Капуста, огірки та інші овочеві культури

Сіра гниль, фузаріозне в’янення, вертицильозне в’янення, чорна ніжка, бура гниль та інших

Капустяний білан, капустяна совка, капустяна міль, вогнівка, лучний метелик, павутинний кліщ та інших

Плодові та ягідні культури, Виноград

Парша, сіра гниль, фузаріозна гниль плодів та ягід, фузаріозне в’янення, вертицильозне в’янення борошниста роса, стовбчаста іржа, махровість листя, сіра гниль, хлороз, мозаїка малини та інших

Американський білий метелик, шовкопряд, листокрутка, вогнівка, яблучна і плодова міль, п’ядуни, плодожерки, золотогузка, груздева листокрутка, попелиці, кліщі, ягідний пильщик,та інших

Квіткові та декоративні культури

Сіра гниль, фузаріозне в’янення, вертицильозне в’янення та інших

Павутинний кліщ та інших

Інші культури

Гриби роду Fusicoccum, гриб Microcyclus ulei (збудник хвороби South American leaf blight)

Щитівка тутова (Psedaulacaspis pentagona) щитівка фіолетова (Parlatoria oleae), Odonapsis panici, тропічна багатоїдна щитівка (Abgrallaspis cyanophylli), павутинні кліщі (Tetranychidae), росткова муха (Delia platura), індокитайський квітковий трипс (Scirtothrips dorsalis), марокканська сарана (Dociostaurus maroccanus), пустельна сарана (Schistocerca gregaria)

Спосіб застосування біопрепарату Колорад

Технологія застосування: обробіток по вегетації.

В залежності від культури використовують наступні робочі розчини: Для обробки садів та виноградників 1 – 2 л препарату розчиняють у 500 – 1000 л води і вносять на 1 га. Для обробки ягідників та овочевих культур 1 л препарату розчиняють у 300 – 400 л води і вносять на 1 га.

 

Норми застосування та кратність обробок, в залежності від культури

Культури

Кратність обробок

Витрати робочого розчину 

Витрати препарату

Картопля, помідори, баклажани, перці

3 – 5 разів з інтервалом 8 – 14 діб

200 – 400 л на 1 га насаджень 

1 л на 200 л – 400 л води

Капуста, огірки та інші овочеві культури

2 – 3 рази по мірі необхідності

200 – 400 л на 1 га насаджень 

1 л на 200 л – 400 л води

Плодові та ягідні культури 

3 – 8 разів з інтервалом 8 – 14 діб

400 – 800 л на 1 га насаджень

1 л на 400 л води, 1,5 л на 600 – 700 л води, 2 л на 800 л води

Виноград

5 – 8  разів з інтервалом 8 – 14 діб

Квіткові та декоративні культура

3 – 8 разів по мірі необхідності

В залежності від віку та розмірів рослин, ступеня ураженості. Але не мають перевищувати норми, зазначені для інших культур

Обприскування рослин проводити у безвітряну погоду у ранковий чи вечірній час за температури не вище 30 °С.

Препарат володіє профілактичними властивостями, тому доцільно його застосування до появи симптомів хвороб та ураження шкідниками.

Call Now Button