Дератизаційний засіб для боротьби з гризунами

Дератизаційний засіб

Дератез – зареєстрований ветеринарний препарат, відповідає санітарно-гігієнічним нормам, не викликає забруднення навколишнього середовища. Препарат безпечний для людини, теплокровних тварин інших видів, комах та сільськогосподарських культур. Виробляється за ліцензією Державного науково-контрольного інституту біотехнологій та штамів мікроорганізмів.

Фасування: Ціна:
1 кг
216 грн.
10 кг
2100 грн.

Характеристики препарату

Форма випуску: крупно-зерниста волога маса.
Склад: продуцент штам Salmonella enteritidis var. Issatschenko.
При поїданні препарату сальмонела активно розмножується в організмі гризуна і викликає його загибель.
Ефект від застосування Дератез: забезпечує надійний захист посівів, складских приміщень від пацюків, мишей, полівок та інших мишовидних гризунів. Забезпечує 100 % захист від гризунів. Не зумовлює звикання.
Технологія застосування: Засіб розкладають в місцях масового розмноження та проживання гризунів в спеціальному пакуванні для його поїдання в кількості достатній для поїдання гризунами впродовж доби. Препарат додають, перевіряючи повноту його поїдання в місцях закладки.
Зберігати у сухому,темному місці при температурі 2-8 °C.
Норма внесення: 2 кг/га.
Застереження: У випадку потрапляння засобу на шкіру чи слизову оболонку людини потрібно вимити руки з милом та промити слизові оболонки сануючими розчинами, після чого звернутися до лікаря.

Call Now Button