Мікродобриво та засіб від хвороб для картоплі

Ефект від застосування: Діючою речовиною препарату є унікальний комплекс мікроелементів у нано-формі.

Діючі речовини препарату володіють безпосередньою антимікробною активністю проти збудників хвороб, які уражують бульби, що дозволяє з успіхом застосовувати його для передпосівної обробки.

Передпосівна обробка насіння картоплі препаратом ПРЕПАРАТ ДЛЯ КАРТОПЛІ ефективно покращує показники структури урожаю.

ПРЕПАРАТ ДЛЯ КАРТОПЛІ знижує відсоток в урожаї бульб, уражених хворобами: фітофторозом (до 75 %), сухою гниллю (до 80 %), паршею звичайною (до 75 %), ризоктоніозом (до 70 %), мокрою гниллю (до 100%). Ефективно зменшує розтріскування бульб (до 80 %).

Діючі речовини препарату не тільки захищають бульби від ураження хворобами, а й позитивно впливає на саму рослину.

ПРЕПАРАТ ДЛЯ КАРТОПЛІ знижує ураженість рослин X-, M-, S- та Y-вірусами картоплі (50-80 %).

Ефективно підвищує стійкість рослин до посухи, температурних коливань, засоленості ґрунту та інших несприятливих факторів. Полегшує засвоєння рослинами поживних речовин з ґрунту.

Разом це призводить до значного підвищення продуктивності рослин.

ПРЕПАРАТ ДЛЯ КАРТОПЛІ ефективно підвищує урожайність (до 55 %), товарність бульб (до 50 %), вміст у бульбах крохмалю (на 1-3 %), білку (на 1-3 %), вітаміну С (на 24  36 %), фосфору (на 1 2 %), калію (на 2  3 %) та кальцію (на 1  2 %).

ПРЕПАРАТ ДЛЯ КАРТОПЛІ не поступається традиційним аналогам за показниками ефективності захисту від хвороб, підвищення урожайності та рентабельності. Може застосовуватись у різні фази розвитку рослин, не впливає на корисні форми біоценозу, не є токсичним для людини та тварин.

Застереження: уникати потрапляння нерозчиненого препарату на шкіру та в очі. У разі потрапляння – добре промити водою та звернутися до лікаря.

У робочих концентраціях препарат безпечний для рослин, людини та тварин, відповідає санітарно-гігієнічним нормам, не забруднює навколишнє середовище.

Форма випуску: рідка.
Фасування у каністри по 10 л.
Зберігання: Зберігати в сухому темному приміщенні при температурі від 4 °С до 30 °С. Уникати потрапляння сонячного проміння.

Термін придатності – 24 місяці. Норми витрат, терміни та кратність обробок за різних технологій застосування

Спосіб застосування та норми внесення біопрепарату для картоплі

Технологія застосування: передпосівна обробка насіння, обробіток по вегетації.

В залежності від технології передпосівної обробки використовують наступні робочі розчини:

  1. Для обробки насіння з застосуванням машин для протруювання 1 л препарату розчиняють в 9 л води і обробляють 1 т насіння. Рекомендується здійснювати обробку завчасно але не пізніше ніж за добу до посіву, щоб бульби засвоїли препарат.
  2. Для обробки насіння обприскувачем безпосередньо під час сівби 1 л препарату розчиняють у 100 – 400 л бакової суміші та вносять на 1 га (100 л на 1 т насіння). 

Обробіток по вегетації: – 1 л препарату розчиняють в 200 – 400 л води та вносять обприскувачем на 1 га насаджень. Кількість обробок: 2 – 10, з інтервалом 7 – 14 діб.

Застосування препарату ПРЕПАРАТ ДЛЯ КАРТОПЛІ для передпосівної обробки насіння та обробітку по вегетації рослин картоплі ефективно підвищує урожайність та товарність бульб, вміст у бульбах поживних речовин.

Препарат сумісний з іншими біологічними та хімічними препаратами. Можливе одночасне використання в робочих розчинах разом з іншими препаратами.

Технологія застосування

Норми витрат

Терміни та кратність обробок

Передпосівна обробка насіння машинами для протруювання

1 л препарату на 9 л води. 10 л робочого розчину на 1 т насіння.

Кількість обробок: 1. Рекомендується обробляти завчасно, але не пізніше ніж за 1 добу до посіву, щоб бульби засвоїли препарат.

Передпосівна обробка насіння обприскувачем під час сівби

1 л препарату розчиняють в 100 л води чи бакової суміші та вносять на 1 т насіння під час сівби. (1 л препарату на 1 т насіння, 3  4 л на 1 га)

Кількість обробок: 1. Під час посіву.

Обробіток по вегетації

1 л препарату на 200 – 400 л води. 200 – 400 л робочого розчину на 1 га насаджень.

Кількість обробок: 2 – 10, в залежності від погодних умов, інфекційного фону, складу ґрунту. Рекомендований інтервал між обробками: 7  14 діб. Рекомендується першу обробку здійснювати не раніше ніж через 2 тижні після сходів.

Обприскування рослин проводити у безвітряну погоду у ранковий чи вечірній час за температури не вище 30 °С

Call Now Button