День Поля

День поля

Колективу компанії ТОВ «Знамагро групп» випала велика нагода відвідати День поля: “Вирощування сільськогосподарських культур за технологією No-Till у зоні Сухого Степу” , який відбувся 18 серпня 2021 року на базі ДП “ДГ “Великі Клини” ІВПіМ НААН Скадовського району Херсонської області.
У зоні Сухого Степу надзвичайно посушливий клімат, спека та дуже мала кількість опадів (250 мм за рік). Але це не заважає Щедрінову Андрію Миколайовичу досягати надзвичайних успіхів у вирощуванні, та отриманні великих врожаїв у аномально посушливому кліматі даного регіону за технологією No-Till.Ми всі змогли побачити практичний вплив і позитивний ефект від мікроелементних добрив польського виробника – Intermag на різних гібридах кукурудзи (Маіс) у посушливих агрокліматичних умовах. Адже, при сумарних опадах за цей рік – 225 мм, біологічна врожайність на день проведення заходу (18.08.2021) становила 10т. Такими показниками може пишатися не кожне господарство, навіть помірно-континентальног клімату.

Приємного здивування всі гості отримали не тільки від різних гібридів кукурудзи а й від гречки. І кажучи відверто – вона має досить гарний вигляд для господарства з посушливим кліматом (фото Ви зможете проглянути в каруселі), посіяна в липні місяці, а вже такий має гарний результат. Сподіваємося, що вона виправдає всі надії господаря і дасть великий врожай. Оглядаючи територію господарства, видно, що Щедрінов А.М. вкладає в цю справу всю свою любов та турботу.

Відеоряд з дня поля:

Резюмуючи побачене, можна стверджувати, що в зоні Сухого Степу можна отримувати високі врожаї дотримуючись технологій, а саме – внесення рідких добрив з обов’язковим поєднанням мікроелементних добрив, виключно за технологією No-Till.
Колектив ТОВ Знамагро групп щиро вдячний за нові знайомства, практичні знання та довіру.

З повагою, ТОВ «Знамагро Групп»