Ринок мінеральних добрив в умовах кризи

Аграрії України – непереможні, це доведений факт. Ще з часів Трипілля Українські аграрії не припиняли свою інтенсивну роботу не зважаючи на війни та негоди. Не припиняють роботу і сьогодні – це безумовно привід для гордості . Однак, інтенсифікація землеробства зазнала переломного моменту.

Виробництво сільськогосподарської продукції значно скоротилося. Цьому посприяло скорочення посівних площ, обвал цін на продукцію і подорожчання паливно-мастильних матеріалів і, відповідно, комплексні добрива стали користуватися меншим попитом. Зменшення витрат на систему живлення, призводить до зниження якості і потенціалу ґрунту, та зменшення врожаїв, що недопустимо в умовах воєнного часу.

Мінеральні добрива - надійний помічник агронома

І справді, за рахунок подорожання паливно–мастильних матеріалів ціни на добрива неприємно вражають, цим безперечно користуються недобросовісні постачальники добрив. На сьогоднішній день ринок перенасичений неякісними добривами за відносно низькою ціною, з розрахунку на збереження норм внесення, деякі фермери не бажаючи адаптуватись до нових реалій, витрачають шалені кошти. Вихід із ситуації – використання оптимальних норм, якісних мінеральних добрив в тій підтримуючій урожай кількості. Впевненість у їх ефективності, в потрібний час в потрібному місці.  Цю стабільність можуть забезпечити  добрива європейського походження.

Будь який виробник в Україні знає, на скільки прибутковою може бути продукція з підвищеним вмістом клейковини, олійності, або цукрів. Наскільки приємно і важливо спостерігати рівномірні сходи та цвітіння. А найважливіше досягти запланованого показника врожайності та економічної ефективності.

Які мінеральні добрива найефективніше застосовувати?

Враховуючи, що з року в рік, в сезон посівної, ціни на добрива та засоби захисту рослин підвищуються, потрібно підготуватися заздалегідь. Варто переглянути історію полів, виявити дефіцит елементів, запланувати який потенціал має та чи інша культура на конкретному полі, та розкрити цей потенціал.

Для прикладу варто розглянути добриво Яра Міла 7-20-28 – це комплексне добриво яке має в своєму складі мікроелементи: магній, марганець та сірку, що призводить до раціонального живлення рослини. Воно за ефективністю схоже на польське добриво Тарногран.

Мінеральне добриво Поліфоска є дієвим та ефективним засобом для підживлення різноманітних культур. Дане добриво містить різні хімічні компоненти, які забезпечують необхідний рівень живлення рослин. Поліфоска може бути використана для підживлення пшениці, кукурудзи, соняшнику та багатьох інших культур. Ви можете застосовувати Поліфоску як окремо, так і в поєднанні з іншими добривами, щоб забезпечити максимальний рівень живлення рослин. За рахунок своєї унікальної формули та швидкої дії, Поліфоска зарекомендувала себе як одне з найкращих добрив для забезпечення врожайності культур.

Висновок

В умовах кризи, як і в будь-який інший час, важливо застосовувати нові технології та підходи, щоб забезпечити максимальну ефективність господарювання та отримати максимальний врожай. Інтенсивне землеробство може бути одним із рішень вирішення цих завдань, проте, важливо дотримуватись збалансованого підходу та не шкодити природному середовищу. Нові методи та технології повинні ґрунтуватися на дослідженнях та наукових розробках, щоб забезпечити максимальну користь для землеробства та суспільства в цілому.

Вас також може зацікавити:

Call Now Button