Тарногран - універсальні добрива для культур

Минулий рік виявився «аномальним» для наших аграріїв. Не тільки війна, а й кліматичні умови порушили звичний баланс. Через погодні умови, минулого сезону багато сільськогосподарських культур пізно зібрали з поля, що унеможливлювало зяблевий обробіток ґрунту та внесення мінеральних добрив. І ціни на NPK добрива, для основного внесення, продовжували рости навіть у міжсезоння. А деякі фермери просто не мали місця на складах, через низький рівень обороту зерна, відкладаючи закупівлю добрив на останній момент, або тішать себе думками, що перед посівною ціна знизиться.

Враховуючи сучасну ситуацію в аграрному секторі, агровиробники мають адаптуватися до економічних умов, які кидають нові виклики.
Для досягнення стабільності – необхідно мати впевненість в якості обраного продукту, щоб за невеликі кошти отримати видимий ефект від внесення добрив. Та зберегти якість продукції, при цьому не виснажити ґрунт.

 

Мінеральні добрива Тарногран - у чому їх секрет?

Добрива Тарногран польського виробника «Siarkopol», на ринку України вже більше десяти років. В Siarkopol стверджують, що в першу чергу дбають про якість, та екологічну безпеку довкілля, і це безперечно, правда.
Такі мінеральні добрива, як: Тарногран 21, Суперфосамон, Потафоска 12, Суперфосфат, заводу Siarkopol, зарекомендували себе, як універсальні добрива, високої якості за мінімальну ціну. Вони застосовуються на всіх видах ґрунтів, містять в своєму складі кальцій, магній, та сірку.
Лідером на ринку є лінійка Тарногран, яка набирає найбільше позитивних відгуків від клієнтів.

Добрива лінійки Тарногран

Тарногран універсальна лінійка в якій ви знайдете мінеральні добрива адаптовані під різні культури:

  • Тарногран R з бором – NPK(CaMgS) 3-9-19-(5-3-21) – добриво для всіх видів олійних культур, садових та квітів.
  • Тарногран К – NPK(CaMgS) 3-10-21-(6-3-18) з B, Zn – для удобрення кукурудзи з цинком. Також застосовується, як добриво для баштанних культур.
  • Тарногран 25 – NPK 5-10-25,(Ca-4, Mg-3, S-16) – універсальне добриво для зернобобових культур та коренеплодів.
  • Тарногран Z – NPK (CaMgS) 4-15-20-(5-2-13) з Cu, Mn, Zn для підживлення зернових культур – з Міддю і Марганцем, що покращує якість зерна.
  • Тарногран 21 – PK(CaMgS) 12-23-(6-4-10) – Добриво для всіх с/г рослин на ґрунтах бідних на калій та мало рухомих сполук фосфору.
Сульфат магнію для рослин
Сульфат магнію гранульований
  • Сульфат магнію гранульований Siarkopol – MgО – 21%, SO3 – 36% – лідер продажів на ринку України, добриво для підживлення та усунення дефіциту магнію та сірки в ґрунті.
  • Суперфосамон 10 – NP 10-20 (CaS) (6-27)- використовується для всіх типів рослин. Повністю водорозчинний фосфор, а сполуки кальцію роблять його доступним для рослини в ґрунті.
  • Потафоска 12 –NPK(CaS) 4-12-12 (16-30) – універсальне мінеральне добриво, для легких ґрунтів, використовують як стартове добриво.

Добрива не містять в своєму складі сполук важких металів. Мікроелементи, що входять в склад добрив, допоможуть зекономити на позакореневих підживленнях.
Почніть сезон 2023 з добривами Siarkopol роблячи вибір на користь якості, економічної ефективності та здорового ґрунту.

Мінеральні добрива лінійки Тарногран:

Вас також може зацікавити: