Підживлення перцю мінеральними та мікродобривами

Підживлення перцю

Перець – багаторічна рослина з сімейства пасленових. Солодкий перець широко використовується в харчуванні із-за своїх делікатесних якостей. Від володіє неповторним ароматом в свіжих салатах, в тушкованому вигляді, фарширований домашнім способом рисом та овочами, із  нього роблять лечо, його солять та консервують в вигляді різних салатів.

В наших кліматичних умовах його вирощують як однорічну культуру. Має довгий вегетаційний період. Перець – культура вимоглива до тепла, до вологості, грунту та повітря, його насіння проростає повільно. При низьких температурах (10-13°) сходи появляються лише через 11- 18 днів після посіву, при оптимальних (25-30°) через 2-3 дні. Оптимальна вологість грунту для перцю 70-80%, повітря – 60%. При більш високій вологості спостерігається погіршення запилення квітів їх опадання, розвитку грибкових захворювань. При недостатності повітря в грунті насіння повільно проростає, призупиняється ріст коренів, знижується надходження поживних речовин. Найкращі грунти для перцю легкі структурні, багаті розкладеними поживними речовинами з кислотністю 6,0-6,6 pH.

Які мікроелементи важливі для підживлення перцю?

Окрім перелічених вище факторів рослинам перцю необхідні різноманітні макро: азот, калій, кальцій, фосфор, магній – мікроелементи: залізо, марганець, бор, сірка та ін..

Необхідні мікроелементи вносять в грунт в вигляді мінеральних добрив з врахуванням вмісту їх розчинних форм в грунті та на планований врожай. Рослини перцю дуже чутливі на добрива, й правильно розроблена система живлення є основою високих та стійких врожаїв. По виносу елементів мінерального живлення він перебільшує томат – 1кг врожаю плодів виносить 60мг азоту, 15мг фосфору, 80мг калію. На відміну від томатів перець від гучний на азотні підживлення в період всієї вегетації. Фосфорно-калійні добрива на ранній стадії розвитку сприяє закладанню великої кількості квітів, тобто майбутніх плодів. Загальна потреба рослин в добривах для перців залежить від вмісту їх в грунті, від їх засвоюваності, виносу з врожаєм та закріпленням внесених добрив грунтов. Тому необхідно знати, що застосування живильних речовин із добрив в теплицях складає: азотних – 70%, фосфорних – 35-45%, калійних – 80%. В той же час закріплення грунтом елементів живлення із добрив складає: азоту – 10%, фосфору – 60%, калію – до 30%.

Мікроелементи вносять у вигляді позакореневих підживлень чи обробітку насіння їх сумішшю перед посівом. Для забезпечення мікроелементами рослин перцю в компанії «Інтермаг» є все необхідне, починаючи від розроблених програм підживлення, асортименту добрив та закінчуючи консультаційним супроводом на всіх етапах співпраці.

Підпішіться на розсилку щоб дізнаватися про наявність добрив та актуальні ціни першими!

    Call Now Button