Підживлення перцю мінеральними та мікродобривами

Підживлення перцю

Перець – багаторічна рослина з сімейства пасленових. Солодкий перець широко використовується в харчуванні із-за своїх делікатесних якостей. Від володіє неповторним ароматом в свіжих салатах, в тушкованому вигляді, фарширований домашнім способом рисом та овочами, із  нього роблять лечо, його солять та консервують в вигляді різних салатів.

В наших кліматичних умовах його вирощують як однорічну культуру. Має довгий вегетаційний період. Перець – культура вимоглива до тепла, до вологості, грунту та повітря, його насіння проростає повільно. При низьких температурах (10-13°) сходи появляються лише через 11- 18 днів після посіву, при оптимальних (25-30°) через 2-3 дні. Оптимальна вологість грунту для перцю 70-80%, повітря – 60%. При більш високій вологості спостерігається погіршення запилення квітів їх опадання, розвитку грибкових захворювань. При недостатності повітря в грунті насіння повільно проростає, призупиняється ріст коренів, знижується надходження поживних речовин. Найкращі грунти для перцю легкі структурні, багаті розкладеними поживними речовинами з кислотністю 6,0-6,6 pH.

Які мікроелементи важливі для підживлення перцю?

Окрім перелічених вище факторів рослинам перцю необхідні різноманітні макро: азот, калій, кальцій, фосфор, магній – мікроелементи: залізо, марганець, бор, сірка та ін..

Необхідні мікроелементи вносять в грунт в вигляді мінеральних добрив з врахуванням вмісту їх розчинних форм в грунті та на планований врожай. Рослини перцю дуже чутливі на добрива, й правильно розроблена система живлення є основою високих та стійких врожаїв. По виносу елементів мінерального живлення він перебільшує томат – 1кг врожаю плодів виносить 60мг азоту, 15мг фосфору, 80мг калію. На відміну від томатів перець від гучний на азотні підживлення в період всієї вегетації. Фосфорно-калійні добрива на ранній стадії розвитку сприяє закладанню великої кількості квітів, тобто майбутніх плодів. Загальна потреба рослин в добривах для перців залежить від вмісту їх в грунті, від їх засвоюваності, виносу з врожаєм та закріпленням внесених добрив грунтов. Тому необхідно знати, що застосування живильних речовин із добрив в теплицях складає: азотних – 70%, фосфорних – 35-45%, калійних – 80%. В той же час закріплення грунтом елементів живлення із добрив складає: азоту – 10%, фосфору – 60%, калію – до 30%.

Мікроелементи вносять у вигляді позакореневих підживлень чи обробітку насіння їх сумішшю перед посівом. Для забезпечення мікроелементами рослин перцю в компанії «Інтермаг» є все необхідне, починаючи від розроблених програм підживлення, асортименту добрив та закінчуючи консультаційним супроводом на всіх етапах співпраці.

Call Now Button