Гранульований Вапняк

Склад гранульованого вапна:

  • СаСО3: 94%
  • СаО: 53 %

Вид добрива: Гранули світло-сірого кольору розміром 2-6, 6-10 мм.

Реактивність добрива: 98%

  На сьогодні ми маємо дуже закислені грунти, і з кожним роком, нажаль, ця кількість зростає. Через це – земля втрачає родючість, і зниження врожайності сільськогосподарських культур може сягати до 50%. Але на сьогодні ми маємо вирішення цієї проблеми.

  Компанія Знамагро Групп пропонує Вапно гранульоване. Завдяки йому ви зможете отримати бажаний врожай, швидко розкислити грунт та повернути землі родючість.
Добриво для розкислення грунту
Вапно гранульоване

 Метод розкислення грунтів гранульованим вапняком простий технологічно та вигідно економічно. При потраплянні в грунт, вапняк швидко розчиняється, безпечний та рекомендований для використання в органічному землеробстві. Підвищує ефективність мінеральних добрив, покращує аерацію та водопроникність грунтів.

 Добувають камінь відкритим способом з кар’єрів та розмелюють його до фракції 2-7мкм. Отримане вапнякове борошно гранулюється, після формування – гранули запікаються та розсіюються на фракції 2-6, 6-10 мм та фасується у біг-бег по 600кг. За кольором гранули світло-сірі. Масова частка карбонатів 95%, завдяки цьому, вони роблять його потужним розкислювачем тривалої дії.

Вапняк гранульований
Вапняк гранульований

 При вапнуванні, завдання полягає в рівномірному розподілені і ретельному перемішуванні вапнякового борошна з верхніми 20 см ґрунту.  Ширина внесення гранульованого вапна 24-36 м. Форма гранул позитивно впливає на експлуатаційні якості добрива – продукт не пилиться і дозволяє рівномірний розкид на повну робочу відстань використовуваного обладнання. Ідеальне та універсальне добриво в плані використання практично будь-яким типом с/г машин. Гранульоване вапно можна вносити невеликими дозами щорічно, або один раз на два роки.

Гранульований вапняк

– джерело кальцію, що оберігає рослину від токсичної дії важких металів, полегшує засвоюваність мікроелементів і добрив. На вапнованому грунті маса надземної частини рослини зростає у 1,5 рази, а маса та довжина коренів удвічі більша. Саме тому, добриво призначене для швидкого підвищення рівня рН і може застосовуватися на всіх типах грунтів та для всіх видів с/г-культур.
Гранульований вапняк

Основні переваги гранульованого вапняку:

1.Тонина помолу, завдяки чому досягається практично 100% реактивність продукту та висока швидкість дії (кислотність починає знижуватися вже за декілька тижнів після внесення). 2.Завдяки зручній у використанні гранульованій формі, внесення меліоранту відбувається за допомогою стандартного розкидача добрив. 3.Немає втрат під час внесення у порівнянні із вапняковим чи доломітовим борошном у вітряну погоду.

Гранульоване вапно Granter

– екологічно чисте добриво: виготовляється з вапнякового борошна вітчизняного виробництва та води.

У складі добрива присутній кальцій, він є критично важливим елементом живлення рослин, покращує вміст ґрунту, робить його розсипчастим, гранульованим, стимулює розвиток корисних ґрунтових мікроорганізмів, особливо тих бактерій, які збагачують ґрунт азотом.

 

Використання вапна гранульованого Granter:

– оберігає рослини від токсичної дії важких металів, завдяки розкисленню ґрунту та збільшенні концентрації кальцію.

– покращується засвоєння NPK, циркуляція вуглеводню та більшості мікроелементів.

– до 30% зростає обсяг та підвищується якість врожаю через позитивний вплив вапнування ґрунтів на розвиток корисної мікрофлори.

– підвищується родючість і поліпшується структура ґрунту, завдяки зростанні концентрації кальцію і магнію в легкозасвоюваній формі.

Вапно Гранульоване Granter використовується для розкислення ґрунтів, в залежності від рівня кислотності ґрунту.

Норми внесення гранульованого вапняку:

Гранульований ванпняк

Хімічний склад гранульованого вапняку:

Хімічний склад вапняку