Аватар - 2 органік

Препарат створено на основі діючих речовин нового покоління, активні елементи якого знаходяться в органічних сполуках з харчовими кислотами і ідентичні природним компонентам живої природи.

Препарат сприяє підвищенню засвоєння рослинами азоту та фосфору мінеральних добрив. Підвищує активність ключових ферментів, відповідальних за  процеси фотосинтезу, біосинтезу білків, вуглеводів, ліпідів, також ферментів захисної і антиоксидантної систем рослини.

Культура

Передпосівна обробка насіння, мл/т

Внекореневе підживлення

Фаза развитку культур для внесення препаратів

мл/га

Кількість обробок

Зернові

240-260

Кущіння, трубкування – флаговый лист, фаза колосіння – початок цвітіння, наливання

100-140

2-3

Ріпак

150-200

4-6 листків, поновлення вегетації, бутонізація, наливання

100-140

2-4

Соя

100-150

2-3 трійчатих листка, бутонізація та початок дозрівання бобів

100-140

2-3

Кукурудза

100-200

3-7, 9-11 листків, викид волоті

100-140

2-3

Соняшник

150-200

4-5 пар справжніх листків,

через 14 днів

100-140

2-3

Цукровий буряк

350

Змикання рослин в рядах, міжряддях, через 14 днів та за місяць до збирання

150-200

3-5

Овочеві культури

1-1.5 мл/кг

3-4 листка, через 10-14 днів після попередньої  обробки

150-200

2-6

Виноград, плодові дерева

 

Навесні, одночасно з фітосанітарними обробками, по завершенню цвітіння, через 2 тижні після попередньої обробки

150-200

3-6

В склад препарату «Аватар» входять цитрат калію та 20 біогенних, важливих для рослин мікро – та ультрамікроелементів (Mg, Cu, Zn, Fe, Mn, Co, Mo, Li, Ni, V, Ti, Se,Ge,Ag, Si, I,Ca,S, Al, B) -хелатованих природніми ди – та трикарбоновими органічними кислотами – лимонною, янтарною, винною та яблуневою. Ці сполуки виготовляють з використанням нанотехнологій. Вони ідентичні природним складовим рослин, які беруть участь у циклах Кребса і Кальвіна.

Препарат сприяє підвищенню засвоєння рослинами азоту та фосфору мінеральних добрив.

Підвищує активність ключових ферментів, відповідальних за  процеси фотосинтезу, біосинтезу білків, вуглеводів, ліпідів, а також ферментів захисної системи рослин.

Мікро – та ультрамікро-елементи грають у рослинах важливу фізіологічну роль. Так селен, наприклад, має антиоксидантну дію, сприяє підвищенню стійкості рослин до умов посухи та аномально низьких температур. Германій укріплює імунну систему рослин, підвищує їх стійкість до грибкових та бактеріальних захворювань. Лантан та нікель активують в рослинах азотний обмін. Ванадій та титан сприяють інтенсифікації в кореневій зоні процесів біологічної азотфіксації, як симбіотичної, так і асоціативної.

Препарат є потужним стресопротектором – сприяє підвищенню стійкості рослин до умов посухи, безсніжних заморозків до – 16 °C, засолення ґрунтів і багатьох захворювань сільськогосподарських культур. Активізує адаптивні процеси, а в післястресовий період забезпечує більш високу збереженість і продуктивність рослин.

Вирощене із застосуванням препарату зерно збагачується за рахунок ґрунтових мінералів не тільки фосфором, але і цинком, міддю, марганцем, залізом, кремнієм, сіркою, селеном та ін. Це значно підвищує біологічну цінність і покращує технологічні якості вирощеного зерна;

При вирощуванні основних сільськогосподарських культур із застосуванням препарату «Аватар 2 органік» було отримано підвищення врожайності на 10 – 45%;

Достовірне поліпшення якості рослинницької продукції: підвищення класності зерна озимої м’якої пшениці;

Препарат  ефективний при низьких концентраціях діючих речовин і нормах застосування;

Екологічний, не має згубного впливу на екологічну систему та безпечний для людини.

 

Сумісність:

Сумісний в рекомендованих дозах без обмежень.

Call Now Button