Аміно Ультра Mn-22

Amino Ultra Mn-22

AMINO ULTRA® Mn-22 – мікроелементне добриво на основі амінокислоти, яке містить у собі 22% марганцю у формі гліцинату. Це кристалічне добриво забезпечує швидке і ефективне постачання поживних речовин рослинам та усуває симптоми нестачі марганцю.

Виробник: Інтермаг

Склад Аміно Ультра Mn-22

Діючі речовини Вміст
Марганець (Mn)  220 г/кг
Азот (N) 40 г/кг
Гліцин 250 г/кг

Аміно Ультра Mn-22 є органічно-мінеральним мікродобривом у формі ультрагрануляту, яке містить 22% марганцю у комплексі з гліцином. Марганець, комплексуючись з амінокислотою гліцином, швидко і ефективно постачається рослинам, а гліцин як транспортер мікроелементів допомагає йому швидко розкладатися в природному середовищі.

Молекула марганцю в амінокислотному комплексі є набагато меншою, ніж у звичайного хелату марганцю, що дозволяє їй швидше переміщуватися та засвоюватися рослинами. Біодоступність марганцю утілено в наявності амінокислоти – гліцину, яку рослина легко визнає та використовує для внутрішньоклітинних процесів.

AMINO ULTRA® Mn-22 особливо ефективний в умовах ґрунтових умов, що обмежують доступність марганцю для рослин, таких як високий рівень рН, високий вміст заліза або нестача кисню в кореневій зоні. Добриво допомагає усунути дефіцит марганцю та запобігти негативним наслідкам його нестачі.

Дозування

Аміно Ультра Mn-22 рекомендується застосовувати у вигляді водного розчину. Дозування залежить від типу сільськогосподарської культури і її стадії розвитку:

  • Сільськогосподарські культури: 0,2-0,6 кг/га
  • Садові та ягідні культури: 0,2-0,6 кг/га
  • Овочеві культури та декоративні рослини: 0,2-0,6 кг/га

Для отримання робочого розчину необхідно розрахувати кількість добрива відповідно до обраної дози та розчинити його у воді перед застосуванням.

Інтермаг Аміно Ультра Mn-22 можна використовувати разом з іншими препаратами, однак рекомендується проводити тест на сумісність перед змішуванням.

Call Now Button