Аміно Ультра Зернові

Аміно Ультра Зернові

Аміно Ультра Зернові – це інноваційне мінерально-органічне добриво, розроблене за запатентованою технологією GCAA. Відзначається надшвидким поживним ефектом завдяки використанню найменшої та найбільш рухомої амінокислоти – гліцину.

Виробник: Інтермаг

Склад Аміно Ультра Зернові

Діючі речовиниВміст
Оксид Магнію (MgO)20 г/кг
Бор (B)1,6 г/кг
Мідь (Cu)16 г/кг
Залізо (Fe)65 г/кг
Марганець (Mn)65 г/кг
Молібден (Mo)0,7 г/кг
Цинк (Zn)50 г/кг

AMINO ULTRA Зернові – це унікальне добриво, розроблене для позакореневого підживлення всіх видів зернових культур. Його особливістю є використання технології GCAA, яка поєднує мікроелементи з амінокислотою гліцином. Ця найменша та найбільш рухома амінокислота в рослинах дозволяє мікроелементам надати рослині необхідні поживні речовини швидше та ефективніше, порівняно з простими солями або оксидами. AMINO ULTRA Зернові забезпечує рослини мікроелементами в пропорціях, що відповідають їхнім потребам, і дозволяє досягти високих результатів у вирощуванні зернових культур.

Це добриво показує високу ефективність і рентабельність, завдяки низькій дозі на гектар. Крім того, AMINO ULTRA Зернові є біорозкладним, оскільки використовує природний гліцин в рослинах. Такий підхід не лише сприяє підвищенню урожайності, але й дбає про екологічну стійкість середовища.

Норми внесення

Вид зерновихДозуванняЧас застосування
Пшениця та інші озимі зернові Осінь: 3-6 листка; Весна: до початку вегетації, ріст стебла: до початку колосіння
Пшениця та інші ярі зернові0,5 – 0,75 (л/га)Розвиток листя – кущення; Зростання стебла – до початку
Трави Розвиток листя – кущення; Зростання стебла

 

Call Now Button