Аміно Ультра Zn-24

Amino Ultra Zn-24

AMINO ULTRA Zn-24 –  мікроелементне добриво на основі амінокислоти, яке містить у собі 24% цинку у формі гліцинату. Це кристалічне добриво забезпечує швидке і ефективне постачання поживних речовин рослинам та усуває симптоми нестачі цинку.

Виробник: Інтермаг

Склад Аміно Zn-24

Діючі речовини Вміст
Цинк (Zn) 240 г/кг
Азот (N) 40 г/кг
Гліцин 250 г/кг

Молекула цинку в амінокислотному комплексі є набагато меншою, ніж у звичайного хелату цинку, що дозволяє їй швидше переміщуватися та засвоюватися рослинами. Біодоступність цинку утілено в наявності амінокислоти гліцину, яку рослина легко сприймає та використовує для процесів обміну речовин.

Аміно Ультра Zn-24 особливо ефективний в умовах ґрунтів, що обмежують доступність цинку для рослин, таких як нейтральні або лужні ґрунти, або там, де високий вміст фосфору у верхніх горизонтах перешкоджає його поглинанню. Добриво допомагає усунути дефіцит цинку та запобігти негативним наслідкам його нестачі.

Дозування

AMINO ULTRA Zn-24 рекомендується застосовувати у вигляді водного розчину. Дозування залежить від типу сільськогосподарської культури і її стадії розвитку:

Пшениця та інші озимі зернові: 0,15-0,55 кг/га
Садові та ягідні культури: 0,3-0,55 кг/га
Овочеві культури та декоративні рослини: 0,1-0,55 кг/га

Для отримання робочого розчину необхідно розрахувати кількість добрива відповідно до обраної дози та розчинити його у воді перед застосуванням.

Інтермаг Аміно Ультра Zn-24 можна використовувати разом з іншими препаратами, однак рекомендується проводити тест на сумісність перед змішуванням.

Call Now Button