Інтермаг – Бор

Інтермаг Бор – рідке концентроване добриво із вмістом бору В-11% (150 гр/л). Рекомендується при вирощуванні рослин, надто потребуючих у великій кількості бору в доступній формі.

(Бор знаходиться у легкодоступній органічній формі – бороетаноламін)

Інтермаг – Бор – це легкозасвоюване добриво для листкового підживлення. Призначене для рослин які особливо потребують великої кількості бору в доступній формі (для швидкого ліквідування дефіциту бору в рослинах).

З усіх мікроелементів бор найбільше впливає на розвиток рослин і якість врожаю. Потреби в борі у різних рослин відрізняються. Дводольні рослини (майже всі овочеві і плодові) засвоюють приблизно у 10 разів більше бору, ніж однодольні (злаки). Особливо багато бору накопичується у м’якоті плодів. Борне голодування посилюється в посуху і при зміні реакції грунтового розчину у лужний бік (при вапнуванні).

Використовується для:

Ріпаку, соняшнику, цукрового буряку, бобових, кукурудзи, картоплі, тютюну, польових культур, овочів, квітів, плодово – ягідних дерев.

Застосовується в якості листкового підживлення методом дрібнокрапельної обробки водним розчином. Обробку можна поєднувати з розчином сечовини, сульфатом магнію 1- водним або 7- водним, а також з додаванням одного з комплексних або однокомпонентних добрив ІНТЕРМАГ.

Склад добрива Інтермаг – Бор:

Азот (N) – 3,7%

Бор (B) – 11,0 %

Рекомендується при вирощуванні:

Ріпаку, цукрового буряка, зернобобових, кукурудзи, картоплі, тютюну, овочів, квітів, садів і кущів, виноградників та полуниці.

Середня норма добрива: 

0,8-1,0 л/га при одному позакореневому підживленню (витрата робочого розчину 200-800 л/га) залежно від виду культури, стану ґрунту і рослин, та етапу вегетаційного періоду.

Рекомендована кількість позакореневих підживлень протягом вегетаційного періоду – 2-5 обробок.

Чому саме Інтермаг – Бор:

  • активізує процеси поділу клітин
  • інтенсифікує утворення та укріплення рослинних тканин
  • якісно покращує процеси цвітіння, формування насіння
  • контролює процеси накопичання жирів, покращує просування асимілята
  • покращує врожайність та якісно-технологічні параметри насіння
  • регулює водний баланс
  • відповідає за утворення стручків та зерен в стручках
Виробник: Intermag, Польща