Інтермаг Буряк

Інтермаг Буряк – концентроване, комплексне, рідке добриво. Призначене для всіх сортів цукрового буряка – підвищує якісно-кількісні показники врожаю, вміст товарного цукру та стійкість рослин до хвороб.

У запропонованому нами широкому асортименті професійних добрив вже впродовж багатьох років займають чинне місце перевірені та оцінені серед фермерів-професіоналів добрива для вирощування цукрового буряка.

Комплексне добриво для цукрового буряка має такі переваги:

  • високоефективний борвмісний продукт – добриво, що містить 11% (150 г/л) бору в легкозасвоюваній рослиною органічній формі (боретанолоамін);
  • концентроване, комплексне добриво для позакореневого підживлення. Має необхідні пропорції схелатованих макро та мікроелементів.

Містить гармонійно збалансований набір мікро та макроелементів, що повністю відповідають поживним вимогам даного виду рослин. Мікроелементи в добриві знаходяться в доступній для рослин хелатній формі, що гарантує їх повне, якісне та ефективне вбирання поверхнею рослин.

Рекомендації щодо внесення:

Комплексне добриво для буряку призначене для виконання листкового, дрібнокраплинного підживлення всіх сортів цукрового та кормового буряка. Підживлення відбувається самим розчином добрива або ж спільно з розчином сечовини (6%) і сульфату магнію для рослин (1-водного – 2,5% або 7-водного -5,0%). Підживлення рекомендується сумістити з обробкою культури відповідним пестицидом.

Чому слід використовувати Інтермаг Буряк?

Мікродобриво Інтермаг Буряк має переваги над іншими добривами через:
  • Склад добрива відповідає фізіологічним вимогам буряка (містить натрій та бор);
  • Підвищує стійкість рослин до засухи та патогенів, укріплює фізичний стан рослин;
  • Якісно підвищує вміст технологічного цукру в урожаї;
  • Добриво стабільне в робочих розчинах (не забиває обприскуючих пристроїв);
  • Є висококонцентрованим, комплексним добривом (норма при одному підживленні – 2л/га);
  • Містить мікроелементи в хелатній, досяжній для рослин формі та титан – комплексний активізатор росту рослин, який покращує вбирання кореневою системою різних речовин з ґрунту.
Пакування: 20, 1000 літрів
Виробник: Intermag, Польща
Call Now Button