Інтермаг Кальцій Турбо

Інтермаг Кальцій Турбо

Кальцій Турбо – рідке мікродобриво з високим вмістом кальцію, призначене для застосування на плодово-ягідних культурах. Це добриво дозволяє збільшити вміст кальцію в плодах, покращує їх тривалість зберігання та запобігає розвитку підшкірної гіркої плямистості.

Виробник: Інтермаг

Склад та дозування

Діючі речовиниВміст
Азот (N)130 г/л
Кальцій (CaO)260 г/л
Магній (MgO)10 г/л
Бор (B)0,75 г/л
Мідь (Cu)0,3 г/л
Молібден (Mo)0,015 г/л
Цинк (Zn)0,3 г/л

Кальцій виконує важливі функції в рослинах, він бере участь у водному, вуглеводному та азотному обміні, регулює процеси обміну речовин та водний баланс клітин, сприяє фотосинтезу та утворенню нуклеїнових кислот. Кальцій також грає важливу роль у побудові клітинних мембран, підтримці їх структурної організації та мембранного потенціалу.

КАЛЬЦІЙ ТУРБО містить рідке концентроване мікродобриво з високим вмістом кальцію в легкозасвоюваній формі. Воно розроблене з використанням технології INT, яка підвищує ефективність дії добрив та біостимуляторів. INT забезпечує швидке та ефективне поглинання, транспортування і використання поживних речовин в рослині, знижуючи ризик втрат врожаю в умовах стресу.

Дозування

КультуриДозування (л/га)Рекомендований термін виконання підживлення
Яблуні4,0-6,0І – у середині червня (плоди розміром з лісовий горіх); наступні – з інтервалом 7-10 днів. Припинити підживлення за 2 дні перед плановим збором плодів.
Груші3-5І – через 5-6 тижнів після цвітіння; наступні – з інтервалом 7-14 днів.
Вишні, черешні, сливи, персики, алича, плодово-ягідні кущі3,0-5,0І – через 7-10 днів після цвітіння (у період формування зав’язей плодів); наступні – з інтервалом в 7-14 днів. Припинити підживлення за 2 дні перед плановим збором плодів.
Полуниця3,0-4,0І – наприкінці періоду цвітіння; наступні – з інтервалом 7-14 днів.
Капустяні рослини3,0-5,0І – через 2-3 тижні після висадження розсади; ІІ – у фазу формування голівок; наступні – з інтервалом 10-14 днів.
Декоративні рослини1,0-2,0У період інтенсивного росту (особливо перед цвітінням).
Call Now Button