Інтермаг Молібден

Інтермаг Молібден – рідке концентроване добриво з високим вмістом молібдену

Склад (% маси): Мо- 3% у легкозасвоюваній рослиною формі, і N – 4,5%.
Рослини потребують невеликої кількості молібдену, але він є важливим елементом у процесах азотного та фосфорного метаболізму рослин, а також у процесі фотосинтезу (утворення хлорофілу).

Збільшення рівня молібдену у рослині допомагає:

  • Підвищити врожайність;
  • Поліпшити якісні показники урожаю;
  • Збільшити морозостійкість рослин, а також стійкість до посухи.

Найчастіше нестача молібдену спостерігається на легких, а також на закислених ґрунтах (з низьким вмістом органічної речовини). Кількість молібдену у рослині безпосередньо залежить від рівня pH у ґрунті. При зниженні рівня рН рослина поглинає набагато менше молібдену.

Середня витрата: 0,4-2,5 літри/гектар (залежно від виду культури, стану ґрунту, рослинності та фази вегетаційного періоду). Витрата робочого розчину одного удобрення – 300-400 літрів/гектар.

Рекомендації щодо норм та строків внесення добрива Інтермаг Молібден

Водний розчин добрива Інтермаг – Молібден рекомендується застосовувати для поливу або дрібнокраплинної обробки культур.

Рекомендована витрата робочої рідини:

Овочі – 400-600 л/га.

Зернові та просапні – 200-300 л/га.

Капустяні – Розсада: за тиждень перед висадкою полити рослини 0,1% розчином добрива (0,1 л добрив розчинити в 100л води). При вирощуванні у  ґрунті: провести 1-3 позакореневих підживлень, витрачаючи 0,4-0,6 л/га Інтермаг Молібдену (I підживлення – 2 тижні після висадки рослини; II і III – з інтервалом в 10-14 днів після першого).

Зернобобові – 1 л/га. На закислених ґрунтах (рН<5,5) для профілактики рекомендується зробити 1-2 підживлення на початку цвітіння.

КоренеплодиМолібденове добриво припиняє накопичення рослинами нітратів. Витрата добрива на підкормку – 1 л/га: I підживлення – на початку періоду інтенсивного росту коренів; II – 3 тижні перед збиранням врожаю.

Плодові дерева – Розхід добрива при одному удобренні – 0,5-1 л/га. На кислих ґрунтах виконати одне весняне підживлення після зав’язування плодів.

Ріпак – Розхід добрива – 0,5-1 л/га:

  •   осінню – підвищується морозостійкість – одна підкормка в період 4-6 листків;
  •   весною – поліпшується засвоєння азоту – одна підкормка з початку росту до фази зеленого бутона.

Озимі – Восени (для підвищення морозостійкості) – одне підживлення в період кущіння, рекомендована норма -1 л/га;

Інші культури – Профілактично – одне листкове підживлення – 1 л/га; при недостачі – 2-3 обробки, витрата добрива 1,5-2 л/га.

Особливості добрива Інтермаг Молібден

  • Використання молібденового добрива особливо актуальне у випадках, коли необхідні порівняльні кількості калію та фосфору.
  • Перед внесенням дозволяється змішувати з карбамідом, аміачною селітрою, добривом Saletrosan та іншими сухими гранульованими добривами.

Пакування: 20, 1000 літрів
Виробник: Intermag, Польща