Інтермаг Моно Цинк

Інтермаг Моно Цинк – рідке концентроване мікродобриво, призначене пришвидшити ріст рослини та ефективно поповнити його метаболізм активним цинком.

Властивості добрив

Група рідких концентратів для листкової підкормки містить один мікроелемент у вигляді органічних біологічно розкладних комплексів, які швидко засвоюються та містять кислоти циклу Кребса.

У складі мікродобрива є агенти, що утворюють комплекси для швидкого засвоєння цинку та стабільності робочих розчинів.

Роль цинку для рослини:

Цинк – важливий елемент живих організмів. Він регулює окислення субстратів та перенесення електронів фосфорилюючим дихальним шляхом, активує близько 13 ферментів та бере участь в окислювально-відновних процесах, біосинтезі стимуляторів росту.

Інтенсивність засвоєння цинку рослинним організмом незначна на лужних, нейтральних ґрунтах та за умови надлишку фосфору. У результаті сильного зв’язування цинку у верхніх горизонтах виникає цинкове голодування, в першу чергу у культур з глибоко розташованою кореневою системою, куди цинк не потрапляє. Зменшення кількості цинку, що засвоюється, пояснюється утворенням фосфатів цього елементу, що важко розчиняються.

Дефіцит цинку погіршує поглинання амонійного азоту. У випадку нестачі мікроелемента у рослин падає накопичення цукрі, порушується синтез білків, збільшується кількість органічних кислот, вміст небілкових сполук азоту (амідів, амінокислот).

Таким чином, цинк бере участь в метаболізмі та ферментативних процесах, впливає на засвоєння фосфору. Рослини відповідають на нестачу цинку карликовістю форм та хлорозом листя. У випадку кукурудзи дефіцит проявляється у вигляді широких білих смуг по обидві сторони нерва листка.

Рекомендації щодо застосування та норм внесення добрива:

Інтермаг Моно Цинк рекомендують використовувати для позакореневої підкормки рослин, коли є ризик нестачі цинку – кукурудзи, соняшника, сої, зернових, бобових, льону, винограду, плодових дерев, картоплі. Застосування добрив за умов інтенсивного вирощування на великих площах гарантує збільшення врожаю та покращення його якості параметрів. Добрива використовують у вигляді водного розчину разом з іншими добривами та агрохімікатами. Можна додавати відповідні зареєстровані та протестовані ЗЗР. Розчин використовують одразу після приготування.

Приготування робочого розчину:

Резервуар наповнюють водою на 1/2-2/3. З увімкненим змішувачем додають добриво та рекомендовані компоненти відповідно до їхніх інструкцій використання. Резервуар доповнюють до необхідного об’єму. Приготування розчину декількох агрохімікатів повинно здійснюватись в такій послідовності: сульфат магнію для рослин, карбамід, Інтермаг Моно Цинк, інші позакореневі добрива, ЗЗР. Використання добрив залежить від термінів та дозування з урахуванням необхідності цинку для рослин у відповідних фазах розвитку. Використовувати потрібно виключно за обґрунтованої необхідності без перевищення рекомендованих доз.

Витрати для польових культур, л/га:

Стандартний розприскувач – 150-300;
Розприскування з дрібнодисперсним розпилювачем – 50-100;
Авіаобробка – 25-50;
Овочі, плодові культури – 400-1000;

Виробник: Intermag, Польща.

Залиште ваші дані: наш менеджер зателефонує Вам та вкаже приблизну ціну з доставкою.

Або телефонуйте за номером: +380674705806

    Call Now Button