Інтермаг Моно – Цинк

INTERMAG Моно-Цинк – це рідке концентроване мікродобриво, призначене пришвидшити ріст рослини та ефективно поповнити його метаболізм активним цинком.

Властивості добрив

Група рідких концентратів для листкової підкормки містить один мікроелемент у вигляді органічних біологічно розкладних комплексів, які швидко засвоюються та містять кислоти циклу Кребса.

У складі INTERMAG Моно-Цинк є агенти, що утворюють комплекси для швидкого засвоєння цинку та стабільності робочих розчинів.

Цинк – важливий елемент у живих організмах.

Функції цинку:

  • Регулює окислення субстратів та перенесення електронів фосфорилюючим дихальним шляхом.
  • Активує близько 13 ферментів.
  • Бере участь в окислювально-відновних процесах, біосинтезі стимуляторів росту.

Інтенсивність засвоєння цинку рослинним організмом незначна на лужних, нейтральних ґрунтах та за умови надлишку фосфору. У результаті сильного зв’язування цинку у верхніх горизонтах виникає цинкове голодування, в першу чергу у культур з глибоко розташованою кореневою системою, куди цинк не потрапляє. Зменшення кількості цинку, що засвоюється, пояснюється утворенням фосфатів цього елементу, що важко розчиняються.

Дефіцит цинку погіршує поглинання амонійного азоту. У випадку нестачі цинку у рослин падає накопичення цукрі, порушується синтез білків, збільшується кількість органічних кислот, вміст небілкових сполук азоту (амідів, амінокислот).

Таким чином, цинк бере участь в метаболізмі та ферментативних процесах, впливає на засвоєння фосфору. Рослини відповідають на нестачу цинку карликовістю форм та хлорозом листя. У випадку з кукурудзою дефіцит проявляється у вигляді широких білих смуг по обидві сторони нерва листка.

INTERMAG-Моно-Цинк рекомендують використовувати для позакореневої підкормки рослин, коли є ризик нестачі цинку – кукурудзи, соняшника, сої, зернових, бобових, льону, хмелю, винограду, плодових дерев, картоплі.

Застосування добрив за умов інтенсивного вирощування на великих площах гарантує збільшення врожаю та покращення його якості параметрів.

Інструкція із застосування

Добрива використовують у вигляді водного розчину для позакореневої підкормки разом з іншими добривами та агрохімікатами. Можна додавати відповідні зареєстровані та протестовані ЗЗР у рекомендованій виробником нормі. Розчин використовують одразу після приготування.

Приготування робочого розчину

Резервуар наповнюють водою на 1/2-2/3. З увімкненим змішувачем додають добриво та рекомендовані компоненти розчину відповідно до їхніх інструкцій використання.

Резервуар доповнюють до необхідного об’єму. Приготування розчину декількох агрохімікатів повинно здійснюватись в такій послідовності розчинення: сульфат магнію, карбамід, INTERMAG-Моно-Цинк, інші позакореневі добрива, ЗЗР.

Використання добрив залежить від термінів та дозування з урахуванням необхідності цинку для рослин у відповідних фазах розвитку. Використовувати потрібно виключно за обґрунтованої необхідності без перевищення рекомендованих доз.

Витрати робочого розчину для польових культур, л/га:

Стандартний розприскувач – 150-300

Розприскування з дрібнодисперсним розпилювачем – 50-100

Авіаобробка – 25-50

Овочі, плодові культури – 400-1000