Інтермаг Моно Марганець

Інтермаг Моно Марганець – рідке мікродобриво, призначене для  позакореневої підкормки зернових, ріпака, цукрового буряка та картоплі, бобових, огірків, капусти та інших культур. Містить органічні комплексоутворювальні агенти для повного та швидкого поглинання марганцю та стабільності у робочих розчинах.

Марганець – компонент, необхідний для правильного росту та врожайності усіх сільськогосподарських культур. Він бере участь в утворенні хлорофілу, в реакціях фотосинтезу та синтезі білків.

Недостача марганцю частіше з’являється на карбонатних, торф’янистих, заплавних і лучно-чорноземних ґрунтах. При виникненні жорсткого дефіциту марганцю сильно знижується концентрація хлорофілу в листі, вміст ліпідів в хлоропластах теж зменшується. Порушується система фотосинтезу, що призводить до різкого зменшення вмісту вуглеводів в рослині, особливо помітно в кореневій частині. Це ключовий фактор уповільнення зростання кореневої системи при дефіциті марганцю.

Для уникнення проблем з дефіцитом цього елементу використовують марганцеве мікродобриво .

Застосовують добриво в інтенсивному вирощуванні на великих площах призводить до збільшення врожаю, а також значно покращує його якість, живильну й технологічну шкідливість (високий вміст вітаміну С, сахаридів, жиру).

Вміст живильних речовин: Водорозчинний Марганець – 11,5% (160 г/л).

Рекомендовані витрати добрива Інтермаг Моно Марганець під час однієї позакореневої підкормки – 0,1-1,5 л/га. Рекомендована кількість підкормок протягом вегетаційного сезону – 1-3 в залежності від виду та стану культури.

Пакування: 20, 1000 літрів
Виробник: Intermag, Польща

Залиште ваші дані: наш менеджер зателефонує Вам та вкаже приблизну ціну з доставкою.

Або телефонуйте за номером: +380674705806

    Call Now Button