Інтермаг Моно - Залізо

Інтермаг Моно - Залізо

Інтермаг Моно – Залізорідке мікродобриво,для позакореневого підживлення. Концентрат заліза на основі органічних комплексоутворюючих агентів, які забезпечують повне та швидке поглинання заліза поверхнею листів та стабільність у робочих розчинах.

 

Роль заліза для рослин

Залізо бере активну участь в обміні речовин, активізує дихання рослин, впливає на утворення хлорофілу. Воно входить до складу ферментів і бере участь в окисно-відновних реакціях. У рослину залізо надходить у вигляді іонів Fe2+ та Fe3+, а також у незначній кількості у вигляді молекул хелатних сполук та концентрується (близько 80%) у білку хлоропластів, тобто у листі.

Дефіцит заліза призводить до затримки росту рослин, молоде листя стає хлоротичним. Листя біліє при нестачі заліза, а жилки залишаються зеленими. Зі старого листя залізо не переміщається в молоді. Нерідко через брак заліза страждають плодові культури, особливо при вирощуванні на карбонатному ґрунті або на ґрунтах з надлишком вапна — при цьому відбувається так званий вапняний хлороз. Через сильний хлороз дерева не цвітуть і урожайність плодів падає.

Рекомендації щодо внесення у грунт

Препарат рекомендований для позакореневого підживлення всіх с/г-культур, що мають дефіцит заліза. Для запобігання хлорозу на плодових деревах, виноградниках, полуницях, винограді та інших декоративних рослинах використовується Інтермаг Моно – Залізо. Застосування цього мікродобрива призводить до збільшення числа хлорофілу, асиміляції площі листя, інтенсивності фотосинтезу та підвищується стійкість рослин до стресових впливів.

Оптимальна кількість підживлення протягом вегетації – 1-3 (залежно від сорту).

Не допускається проводити позакореневе підживлення при сильному вітрі та яскравому сонячному опроміненні!

Чим унікальне добриво Інтермаг Моно - Залізо:

  • Залізо, що швидко засвоюється, яке міститься в органічних компонентах.
  • Стійкий у робочих розчинах, у своїй не забиває розпилювачі.
  • Найкраще рішення по співвідношенню ціна/якість для промислових сільськогосподарських культур
Пакування: 20, 100 літрів
Виробник: Intermag, Польща
 

Залиште ваші дані: наш менеджер зателефонує Вам та вкаже приблизну ціну з доставкою.

Або телефонуйте за номером: +380674705806

    Call Now Button