Інтермаг - Олійні

Інтермаг – Олійні – комплексне добриво для ріпака та соняшника.
Концентроване, рідке добриво, яке призначене для всіх сортів ріпаку та соняшника – підвищує врожайність і стійкість рослин до хвороб, сприяє підвищенню зимостійкості, покращує якісні показники насіння.
Містить гармонійно збалансований набір мікро і макроелементів, що повністю відповідають поживним вимогам даного виду рослин. Мікроелементи, які входять до складу добрива, знаходяться в доступній для рослин хелатній формі, що гарантує їх повне, якісне та ефективне засвоєння поверхнею рослин.

Рекомендації щодо застосування:

Добриво Інтермаг Олійні рекомендується застосовувати для позакореневого дрібнокраплинного підживлення у вигляді водного розчину самого добрива, або спільно з розчином сечовини (12% -для ріпаку, 6% – для гірчиці білої), сульфату магнію для рослин(1-водного – 2,5%, 7 – водного – 5,0%), а також з відповідним пестицидом (його менша, рекомендована виробником норма).

Чому Інтермаг Олійні?

  • склад добрива відповідає поживним вимогам культур, є висококонцентрованим, комплексним добривом (витрата при одному підживленні – 2л/га);
  • підвищує стійкість рослин до засух і морозів;
  • укріплює фізичний стан рослин та підвищує стійкість до патогенів;
  • рекомендовані норми дозволяють отримати значне підвищення якісно-кількісних показників урожаю;
  • добриво стабільне в робочих розчинах (не забиває обприскуючих пристроїв);
  • містить мікроелементи в схелатованій, доступній для рослин формі;
  • містить титан – комплексон і активізатор росту рослин, що дозволяє якісно підвищити вбирання кореневою системою рослини азоту, калію, фосфору та інших елементів з ґрунтового розчину.
Пакування: 20, 1000 літрів

Виробник: Intermag, Польща

Залиште ваші дані: наш менеджер зателефонує Вам та вкаже приблизну ціну з доставкою.

Або телефонуйте за номером: +380674705806

    Call Now Button