Інтермаг Сульвіт

Інтермаг Сульвіт відноситься до рідких висококонцентрованих мікродобрив, що містять легкозасвоювану рослинами сірку в сульфатній формі. Препарат особливо рекомендується для позакореневого підживлення залежних від нестачі сірки рослин, в яких порушення правильного співвідношення азоту і сірки знижує кількість та якість врожаю (для більшості рослин відношення азоту до сірки при удобренні повинно становити 4.8-8:1): ріпак, гірчиця, капустяні та цибулинні, бобові культури (зокрема люцерна і конюшина), цукрові буряки та кукурудза.

Сірка – один з найважливіших макроскладників живлення рослин, який становить 2.5% сухої білкової маси рослин і є одним з вхідних продуктів для біосинтезу амінокислот. Крім того, сірка бере участь в обміні і транспортуванні речовин, в загальних процесах іонної рівноваги в клітинах рослин. Суть плодоутворюючої ролі сірки зводиться до її взаємодії з азотом – сірка забезпечує краще поглинання азоту з ґрунту та добрив. Також сірка впливає на низку процесів, які відбуваються в рослині і зводяться до посилення їх стійкості проти патогенів.

Функції сірки у рослинах:
• входить у склад амінокислот (метіонін, цистеїн, цистин), вітамінів та ензимів;
• позитивно впливає на утворення хлорофілу;
• покращує засвоєння азоту;
• покращує якісні параметри врожаю;
• підвищує морозостійкість;
• підвищує стійкість рослин до посухи і хвороб.

При дефіциті сірки листя набуває світло-зеленого забарвлення, а пізніше – жовтого, частково з червонуватим відтінком. На відміну від нестачі азоту, яка спочатку проявляється на старих листках, нестача сірки проявляється спочатку на молодих. Стебла стають тонкими, крихкими, здерев’янілими і жорсткими. У рослин сімейства капустяних листя стає вузьким і видовженим.

Склад: 

Азот – 15% (200 г/л); Сірка – 57,5% (760 г/л).

Пакування: 20, 1000 літрів
Виробник: Intermag, Польща

 
Call Now Button