Мікродобрива для кукурудзи

Мікродобрива для кукурудзи - комплексний підхід до живлення культури

Мікродобрива для кукурудзи – це необхідний захід для підвищення якості та кількості врожайності культури. Набір схелатованих мікроелементів(від азоту до цинку), які входять до складу мікродобрив допомагає повністю заповнити потребу кукурудзи в усіх елементах живлення та забезпечити захист від бактерій, стресу та хвороб. Мікроелементи знаходяться в хелатній формі, що дозволяє кукурудзі легше їх поглинати.

Для повноцінного живлення культури в робочий розчин разом із мікродобривами рекомендується додавати розчин сечовини або сульфат магнію для рослин.

Також важливим компонентом комплексного підживлення кукурудзи є вапнування грунту для забезпечення якісного утримання мікроелементів та зменшення витрат добрив.

Обробка насіння кукурудзи

Для обробки насіння кукурудзи радимо до використання Інтермаг Примус насіння – це препарат, який призначений для збільшення енергії проростання насінини, що активізує біохімічні процеси та покращує якість сходів. 

Часті запитання:

Компанія Знамагро Групп пропонує купити мікродобрива для кукурудзи від польського виробника. Купуючи мікродобрива “Інтермаг” ви отримуєте:

  • Сертифіковану продукцію, яка використовується більше ніж на 40 ринках світу; 
  • Доступні ціни для оптової та роздрібної купівлі;
  • Швидку доставку, яка здійснюється Новою поштою 🚚. 
 
Купити мікродобрива можна зателефонувавши на номер: +380674705806

Позакореневе підживлення кукурудзи проводиться на фазі 6 – 8 листків.  Для збалансованого живлення слід використовувати такі мікродобрива на кукурудзу:

  • Інтермаг Молібден
  • Інтермаг Кукурудза
  • Інтермаг Моно – Цинк

Впровадивши підживлення рідкими мікродобривами для кукурудзи культура буде збагачена всіма необхідними мікроелементами, що дозволить забути про проблеми у вирощуванні.

Актуальні ціни на мікродобрива завжди можна переглянути на сторінці “Прайс”

Call Now Button