Мікродобрива для соняшника

Чим корисні мікродобрива для соняшника?

Мікродобрива для соняшника – це незамінний інструмент покращення росту соняшнику. Крім NPK добрив соняшник потребує ще більше ніж 12 мікроелесентів (Mg, Zn, Mn, Cu, Mo), що вносяться з мікродобривами, вони активують процеси метаболізму та росту рослини, що значно полегшує її життєдіяльність.

Часті запитання:

Найкраще проводити позакореневе підживлення соняшника в 2 етапи:

  1. Період формування 3-6 листків (В цю фазу потрібно внести бор на соняшник для закладання і формування кошиків)
  2. Фаза бутонізації (вноситься цинк у хелатній формі для покращення метаболізму жирів у рослині).
  • Інтермаг Олійні – схелатоване комплексне мікродобриво для соняшника. Підходить для застосуваня як каталізатор поглинання та переробки макроелементів внесених разом з мінеральними добривами. Також у фазу бутонізації дає рослині життєнеобхідні мікроелементи в доступній (хелатній) формі.
  • Інтермаг Бор – варто застосовувати у фазу 4-5 листків, це один із важливих мікроелементів (на формування 1 тонни насіння необхідно не менше 50 грам бору)

Також у соняшника може виникати недостача цинку, її можна компенсувати кристалічним хелатом цинку, або рідким Інтермаг Моно Цинк

Компанія Знамагро Групп пропонує купити мікродобрива для соняшника від польського виробника. Купуючи мікродобрива “Інтермаг” ви отримуєте:

  • Сертифіковану продукцію, яка використовується більше ніж на 40 ринках світу; 
  • Доступні ціни для оптової та роздрібної купівлі;
  • Швидку доставку, яка здійснюється Новою поштою 🚚. 

Актуальні ціни на мікродобрива завжди можна переглянути на сторінці “Прайс”

Call Now Button