Хелат заліза 11

Хелат заліза 11

Мікрогранульований хелат заліза Fe – 11 – кристалічне, водорозчинне мікродобриво для позакореневого та прикореневого підживлення  різних польових і плодоовочевих культур. 

Мікродобриво ефективно ліквідує дефіцит заліза завдяки хелатній формі, яка дозволяє швидко засвоювати мідь рослинам.

Рекомендації застосування:

В розрахунках при застосуванні добрива слід враховувати вміст заліза в інших добривах, що використовуються, та у воді, яка використовується для приготування розчину. Вміст заліза у баковій суміші повинен бути 1-3 мг/л (тобто 9-27 г добрива  в 1000 л води). При підготовці концентрованих розчинів дозу слід пропорційно збільшувати.

Використовуючи Хелат заліза з іншими добривами, рекомендована кількість протягом усього вегетаційного періоду (в розділених дозах) – НЕ більше 2 кг/га на одне внесення:
• 5-20 кг / га (плодових дерев зерняткових і кісточкових плодів, горіхів);
• 4-20 кг / га (фруктові кущі, полуниця, овочі, декоративні рослини).

Хелат заліза Fe – 11 при позакореневому внесенні застосовується у вигляді водного розчину. Одноразова норма – 0.2-1 кг / га. Концентрація та кількість використовуваної рідини повинні бути адаптовані до вимог окремих видів рослин та методів обприскування.

Чому варто використовувати Хелат заліза від Інтермаг?

Хелат заліза характерний наступними показниками:
  • сприяє збільшенню біомаси та належного розвитку рослин
  • підвищує стійкість рослин до стресових факторів
  • швидко і повністю розчиняється в холодній та жорсткій воді
  • відсутність пилу при застосуванні, висока стійкість проти злежування

Увага! Уникайте прямого впливу сонця, високих температур та сильного вітру під час обприскування. У випадку низької вологості не використовуйте розчин з концентрацією, що перевищує 0.1% (1 кг добрив / 1000 л води).

Пакування: 25 кг 
Виробник: Intermag, Польща

Call Now Button