Хелат Заліза 13

Хелат Заліза Fe-13 (EDTA) – кристалічне, повністю розчинне у воді добриво для позакореневого та прикореневого підживлення різних сільськогосподарських, декоративних культур та рослин, які вирощуються в тепличних господарствах.

Хелат заліза від Інтермаг ефективно ліквідує дефіцит заліза завдяки хелатній формі, яка дозволяє швидко засвоювати мідь рослинам.

Склад мікродобрива:

СКЛАД [% маси]: залізо (Fe) 13% [130 г/кг] водорозчинне. Залізо схелатовано EDTA.

Хелат (Микрохелат железа Fe-13) стабільний у розчинах при pН 2 – 8.

Ефективно ліквідує дефіцит заліза в рослинах. Відмінно засвоюється через листову й кореневу систему рослини. Стабільний у робочих і концентрованих розчинах.

Рекомендації щодо застосування Хелату заліза 13:

Приготування розчину – необхідну кількість Хелату заліза Fe-13 , повільно перемішуючи, розчинити у воді (виходячи з розрахунку 1 кілограм добрива на 10 літрів води); Отриманий розчин влити в ємкість обприскувача та доливаючи воду – довести кількість робочої рідини до бажаного об’єму.

Позакореневе підживлення: Концентрацію робочого розчину і кількість обробок підібрати відповідно до сортових вимог культури, фази вегетаційного періоду, стану рослин та ґрунтово-кліматичних умов.

Не рекомендується: виконувати підживлення при інтенсивному сонячному випромінюванні, високій температурі та сильному (поривчастому) вітрі.

Фертигація: Рекомендована кількість заліза в робочому розчині 0,3-2,0 мг Fe в 1 літрі. Застосовувати розчин 0,05-0,15% (0,05-0,15 кг на 100 л води): профілактично виконати 2-3 підживлення з інтервалом в 7-10 днів; лікувально виконати 3-4 обробки з інтервалом у 2-3 дні.

Пакування: 25 кг 
Виробник:
Intermag, Польща.