Хелат Заліза Fe-13

Хелат Заліза 13

Хелат Заліза Fe-13 (EDTA) – це кристалічне добриво, яке знаходить широке застосування для підживлення різних сільськогосподарських культур та рослин, що вирощуються в тепличних господарствах. Залізо хелат відіграє важливу роль у забезпеченні рослин життєвоважливим мікроелементом – залізом. Добриво повністю розчиняється, кристалічна форма дозволяє проводити внесення прикоренево та позакоренево, що забезпечує оптимальний розвиток рослин.

Ціна: 67,06$
Пакування: 5, 25 кг.
Виробник: Інтермаг

Склад мікродобрива​

Залізо схелатовано EDTA. Хелат заліза стабільний у розчинах при pН 2 – 8.

Елемент:Вміст%:
Fe13 (130 г/кг)

Крім хелату заліза, мікродобриво містить допоміжні компоненти, які підтримують його стабільність та ефективність. Ці компоненти допомагають забезпечити правильне розподілення мікроелементу в рослині, його транспортування та використання.

Особливості застосування Хелат Заліза

Для правильного та ефективного використання хелату заліза у вашому господарстві необхідно дотримуватися конкретних кроків, які пропонує інструкція внесення хелату заліза:

  • Підготовка розчину – розчиніть необхідну кількість Хелату заліза Fe-13 у воді, розчин перемішувати повільно. Дотримуйтеся співвідношення 1 кілограм добрива на 10 літрів води. Після цього отриманий розчин влийте в ємкість обприскувача. Потім додайте води, щоб довести кількість робочої рідини до потрібного об’єму.
  • Щодо позакореневого підживлення –  важливо враховувати сортові особливості культури, стадію вегетації, стан рослин і ґрунтово-кліматичні умови при виборі концентрації робочого розчину та кількості обробок.
  • У разі фертигації – рекомендована кількість заліза в робочому розчині становить від 0,3 до 2,0 мг Fe в 1 літрі. Для застосування розчину у концентрації 0,05-0,15% (0,05-0,15 кг на 100 л води) проведіть 2-3 профілактичні підживлення з інтервалом в 7-10 днів або 3-4 лікувальні обробки з інтервалом у 2-3 дні.

Не рекомендується проводити підживлення в умовах інтенсивного сонячного випромінювання, високих температур і сильного поривчастого вітру.

У нашому асортименті ви знайдете найкращі рішення для вашого господарства, включаючи можливість купити хелат заліза за доступними цінами.

Call Now Button