Мікрохелат Заліза Fe - 13

microchelat-fe-13(EDTA)-intermag

Мікрохелат Заліза Fe-13 (EDTA)

Кристалічне, повністю розчинне у воді добриво для позакореневого та прикореневого підживлення різних сільськогосподарських, декоративних культур та рослин, які вирощуються в тепличних господарствах.

СКЛАД [% маси]: залізо (Fe) 13% [130 г Fe/кг] розчинне у воді. Залізо (Fe) схелатировано EDTA.

Хелат (Микрохелат железа Fe-13) стабільний у розчинах при pН 2 – 8.

Ефективно ліквідує дефіцит заліза в рослинах. Відмінно засвоюється через листову й кореневу систему рослини. Стабільний у робочих і концентрованих розчинах.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

Приготування розчину – необхідну кількість ХЕЛАТУ Fe-13 ПРОФІТМАГ, повільно перемішуючи, розчинити у воді (виходячи з розрахунку 1 кг добрива на 10 л води); Отриманий розчин влити в ємкість обприскувача та доливаючи воду – довести кількість робочої рідини до бажаного об’єму.

ПОЗАКОРЕНЕВЕ ПІДЖИВЛЕННЯ. Концентрацію робочого розчину і кількість обробок підібрати відповідно до сортових вимог культури, фази вегетаційного періоду, стану рослин та ґрунтово-кліматичних умов.

НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ виконувати підживлення при інтенсивному сонячному випромінюванні, високій температурі та сильному (поривчастому) вітрі.

ФЕРТИГАЦІЯ.

Рекомендована кількість заліза в робочому розчині 0,3-2,0 мг Fe в 1 літрі.

Застосовувати розчин 0,05-0,15% (0,05-0,15 кг на 100 л води): профілактично виконати 2-3 підживлення з інтервалом в 7-10 днів; лікувально виконати 3-4 обробки з інтервалом у 2-3 дні.

Мікрохелати