Мінеральні добрива
Головний помічник фермера – добрива. Це один з основних засобів у процесі підвищення врожайності та покращення якості продукції рослинництва.
ТОВ Знамагро Групп – Постачальник комплексних мінеральних добрив на території України. Ми надаємо клієнтам можливість придбати високоякісні мінеральні та мікродобрива для догляду за культурою у різних ґрунтово-кліматичних умовах.
Завдяки налагодженій системі постачання наша компанія пропонує Клієнтам такі добрива як: азотні, фосфорні, калійні, комплексні мінеральні добрива вітчизняного та імпортного виробництва.
Купити Мінеральні добрива
В Україні вже не дають звання Героя за рекордний урожай, адже набагато важливіша економічна ефективність. І в погоні за максимальним прибутком, деякі фермери допускають грубі помилки. Зокрема нехтують системою удобрення, що призводить до зниження валового врожаю, або використовують добрива навмання.
Які переваги в придбання добрив саме в Знамагро?
Компанія ТОВ «Знамагро» вже більше десяти років на ринку мінеральних добрив України. Тисячі клієнтів, та десятки тисяч тонн імпортованих добрив.
Видимий ефект від внесення, відмінна швидкість постачання, та надійність у виконанні зобов’язань – це і є запорука успіху у відносинах з клієнтом.
Мінеральні добрива ЯраМіла
Основною перевагою цих добрив ЯраМіла є швидкість дії , відмінні стартові добрива , універсальні добрива під будь-яку культуру. В своєму складі містить Аміачний та Нітратний азот , повністю водорозчинний фосфор , та безхлорні форми калію , що легко мінералізується. А мікроелементи, що присутні в кожній гранулі, покращують якість продукції, стресостійкість та фітоімунітет.
Комплексні добрива виробника Grupa Azoty
Селітра аміачна Pulan N – 34% Має відмінні фізико-хімічні властивості , та якість гранули . Покращує вегетацію рослин та пришвидшує наростання зеленої маси.
AS 21 Makro N(S) 21 (24) сульфат амонію гранульований – класичний продукт європейської якості, міцна гранула, стійкість до злежування, стабільний результат при роботі з коренеплодами (профілактика грибкових захворювань). Широко використовується при ощадних системах землеробства.
Потужне рішення для підживлення озимих , коренеплодів, та садів, азотом і сіркою SALETROSAN. Зокрема SALETROSAN 30 N (S) – 30 (7): NH4 – 18%, NO3 – 12%, SO3 – 17,5% містить швидкий азот і сірку в оптимальному співвідношенні для засвоєння рослинами. Швидко розчиняється , та компенсує нестачу азоту.
Безперечно флагманом цього бренду є мінеральні добрива Поліфоска – NPK(S) 6-20-30 (7) та Поліфоска 8 – NPK(S) 8-24-24 (9), потужне комплексне добриво для зернових, олійних, та коренеплодів, що використовується для основного підживлення, так і для припосівного внесення. Забезпечить високий валовий показник врожаїв. Також у цій лінійці є добриво Поліфоска 15 – NPK(MgS) 15-15-15 (2-20) комплексне добриво із збалансованим складом. Співвідношення NPK 1:1:1.
Мінеральні добрива Siarkopol
Основна перевага добрив Siarkopol – заощадження ресурсів та пролонгований ефект. Добрива доцільно вносити як, при основному внесенні, так і при посіві. Добрива лінійки тарногран адаптовані під основні види культур, та містять мікроелементи.
- Тарногран 21 – NPK 3-10-21,(Ca-6, Mg-3, S-18) – Добриво з підвищеним вмістом калію, відмінно спрацьовує на легких грунтах , широко використовується у овочівництві, садівництві , та на полях з середнім вмістом фосфору. Кальцій магній та сірка, комплекс мезоелементів, що завжди наявні в добривах Тарногран створюють умови для покращення агрофізики грунтів , та кореня , підвищують стійкість рослин до посухи.
- Тарногран РК – PK(CaMgS) 13-23 (6-4-10) гранульоване фосфорно – калійне добриво, що використовується перед сівбою. Призначене для покращення балансу калію та фосфору у грунті.
- Тарногран R з бором – NPK(CaMgS) 3-9-19-(5-3-21) z B – Відмінне рішення для ріпаку , капусти , гречки та гірчиці.
- Тарногран для зернових – NPK (CaMgS) 4-15-20- (5-2-13) з Cu, Mn, Zn –Пролонгована мінералізація добрива дозволяє забезпечити озимі зернові культури елементами живлення в період критичної необхідності , а саме цвітіння та дозрівання, а мікроелементи що входять до складу добрива, дозволяють заощадити на позакореневих підживленнях .
- Суперфосамон 10 – NP 10-20 (CaS) (6-27)- добриво універсальне для грунтів збагачених калієм , високий вміст фосфору з азотом , чудово підійде для вирощування олійних , зернових , бобових , лікарських рослин , кормових та інших. В структуру добрива входить нітратна амонійна і амідна форми азоту, що забезпечує пролонговане його засвоєння. Фосфор водорозчинний , та швидко засвоюється рослинами. Кальцій зменшує негативний вплив кислотності , і попереджає звязування фосфору зі сполуками феруму алюмінію та водню на кислих грунтах. Також високий вміст сірки для усунення дефіциту цього елемента.
- Суперфосфат – P(CaS) 19-(20-32)- В Україні спостерігається значний дефіцит фосфору в грунтах і рішення цьому є , добриво що відмінно спрацьовує при основному внесенні під всі види культур, включаючи сади та виноградники. Кальцій зменшує негативний вплив елементів що зв’язують фосфор , а сірка знижує фітопатогенність грунту.
- Сульфат магнію – 36%- SO3 Підвищує стійкість рослин проти грибних та бактеріальних хвороб; Покращує синтез білку на зернових; Бере участь у синтезі амінокислот та полісахаридів , сприяє збільшенню вмісту жирів на олійних культурах.
- 21%- MgO Активує процес фотосинтезу , являється каталізатором процесів ферментації , та сприяє кращому поглинанню фосфору рослиною.
- 0,1%-В (Тетраборат натрію) стимулює процес цвітіння , попереджає розтріскування стебла.
- 0,002%- Zn входить до складу вітамінів , відіграє важливу роль у фотосинтезі, бере участь у синтезі нуклеїнових кислот.
- Добриво застосовується, як поверхнево так із заробкою в грунт.
Як вносити мінеральні добрива
Враховуючи досвід сучасних технологій вирощування культур, ми створили порівняльну таблицю систем удобрень, що відповідає трьом моделям землеробства:
- Інтенсивна – модель, що застосовується на ґрунтах з високим вмістом гумусу, господарствами з потужною матеріало–технічною базою, націленими на отримання максимального валового збору продукції.
- Ресурсоощадна – модель землеробства, яка в основному націлена на розкриття потенціалу того, чи іншого сорту або гібриду, на сегментованих ґрунтах, різних видів.
- Мінімальна – передбачає підтримку родючості сортів та гібридів на рівні який не виснажує ґрунт.
Застосування добрив, та дотримання законів землеробства – це високий урожай, процвітання та впевненість .
Звертайтеся за консультацією, завжди раді допомогти.