Категорія: Мінеральні добрива

Купити Мінеральні добрива

В Україні вже не дають звання Героя за рекордний урожай, адже набагато важливіша економічна ефективність. І в погоні за максимальним прибутком, деякі фермери допускають грубі помилки. Зокрема нехтують системою удобрення, що призводить до зниження валового врожаю, або використовують добрива навмання.

Які переваги в придбання добрив саме в Знамагро?

Компанія ТОВ «Знамагро» вже більше десяти років на ринку мінеральних добрив України. Тисячі клієнтів, та десятки тисяч тонн імпортованих добрив.
Видимий ефект від внесення, відмінна швидкість постачання, та надійність у виконанні зобов’язань – це і є запорука успіху у відносинах з клієнтом.

Як вносити мінеральні добрива

Враховуючи досвід сучасних технологій вирощування культур, ми створили порівняльну таблицю систем удобрень, що відповідає трьом моделям землеробства:

  • Інтенсивна – модель, що застосовується на ґрунтах з високим вмістом гумусу, господарствами з потужною матеріало–технічною базою, націленими на отримання максимального валового збору продукції.
  • Ресурсоощадна – модель землеробства, яка в основному націлена на розкриття потенціалу того, чи іншого сорту або гібриду, на сегментованих ґрунтах, різних видів.
  • Мінімальна – передбачає підтримку родючості сортів та гібридів на рівні який не виснажує ґрунт.

Таблиця норм добрив

Застосування добрив, та дотримання законів землеробства – це високий урожай, процвітання та впевненість .
Звертайтеся за консультацією, завжди раді допомогти.

Call Now Button