Мінеральні добрива

Мінеральні добрива

Головний помічник фермера – добрива. Це один з основних засобів у процесі підвищення врожайності та покращення якості продукції рослинництва.
ТОВ Знамагро Групп – Постачальник комплексних мінеральних добрив на території України. Ми надаємо клієнтам можливість придбати високоякісні мінеральні та мікродобрива для догляду за культурою у різних ґрунтово-кліматичних умовах.
Завдяки налагодженій системі постачання наша компанія пропонує Клієнтам такі добрива як: азотні, фосфорні, калійні, комплексні мінеральні добрива вітчизняного та імпортного виробництва.

Сульфат Магнію гранульований

Сульфат магнію гранульований – сприяє правильному і рівномірному засвоєнню азоту, збільшенню білкової маси, покращує опірність рослин до хвороб та шкідників, а також сприяє обмінним процесам в клітинах самої рослини.

Сульфат Магнію кристалічний

Сульфат Магнію кристалічний від alventa – цінне джерело магнію й сірки для сільськогосподарських культур. Добриво, що позитивно вплине на Ваш врожай! Рекомендується вносити з мікродобривами Intermag.

Тарногран Р

Тарногран R з бором – неорганічне гранульоване добриво призначене для підживлення ріпаку, соняшнику, коренеплодів з поповненням потрібної дози азоту.

NPK(CaMgS) 3-9-19 (5-3-21) B

Тарногран PK

Тарногран РК – гранульоване фосфорно – калійне добриво, що використовується перед сівбою. Призначене для покращення балансу калію та фосфору у грунті.

PK(CaMgS) 13-23 (6-4-10) 

Тарногран 21

Тарногран 21 – високотехнологічне основне добриво від польського виробника Siarkopol, з оптимальним вмістом поживних елементів.

NPK(CaMgS) 3-10-21 (6-3-18)

Тарногран 25

Тарногран 25 – універсальне неорганічне багатокомпонентне добриво, призначене для підживлення кукурудзи, ріпаку, зернових та всіх інших рослин з високими потребами калію

NPK(CaMgS) 5-10-25 (4-3-16)

Тарногран Z

Тарногран для зернових – є багатокомпонентним добривом, призначеним для внесення під озимі і ярі зернові культури, а також для рослин з високою потребою фосфору і калію.

 NPK (CaMgS) 4-15-20-(5-2-13)

Потафоска 12

Потафоска 12 – універсальне, основне гранульоване добриво. Рекомендується для внесення під озимі, а також для весняного підживлення зернових та коренеплодів. 

NPK(CaS) 4-12-12 (16-3)

Суперфосамон

Суперфосфамон 10 – мінеральне  добриво, призначене для підживлення зернових, ріпаку, бобових, трав’янистих рослин, овочів, фруктових дерев та кущів, переважно на ґрунтах, багатих калієм.

NP(CaS) 10-20 (6-30)

Суперфосфат

Суперфосфат – мінеральне добриво, яке характеризується високою розчинністю та містить макро і мікроелементи. Добриво можна використовувати на ґрунті з будь-яким рівнем кислотності.

 P(CaS) 19 (20-32)

Тарногран К

Тарногран К для кукурудзи – комплексне міндобриво з бором та цинком, що застосовують для зернових та бобових культур . Можна використовувати на нейтральних або кислих грунтах. 

 NPK (CaMgS) 3-10-21-(6-3-18) з В, Zn

Поліфоска 8

Поліфоска 8 – польське, універсальне мінеральне добриво NPK з сіркою від виробника Grupa Azoty. Застосовується для культур, що вимагають високі норми калію та  фосфору. 

NPK(S) 8-24-24 (9)

Поліфоска 15

Поліфоска 15 – комлексне добриво із збалансованим складом. Співвідношення NPK 1:1:1. Універсальне, дозволяється використовувати для культур з дефіцитом азоту, фосфору та калію

NPK(MgS) 15-15-15 (2-20) 

Поліфоска 6

Поліфоска 6 – цінне NPK добриво для культур, що вимагають високі норми калію, зокрема це технічні та олійні культури. Також добриво є ефективним на ґрунтах, які мають низький вміст калію. 

NPK (S) 6-20-30 (7)