Потафоска 12

Потафоска 12

Потафоска 12 універсальне, основне гранульоване добриво для підживлення всіх с/г культур. Особливо рекомендується для внесення під озимі зернові та озимий ріпак, а також для весняного підживлення ярих зернових та коренеплодів.

Призначення

Добриво показує дуже високий ефект на ґрунтах, бідних магнієм та сіркою. Сірка в добриві знаходиться в складі різних з’єднань, а значить має різну швидкість вивільнення в ґрунтовий розчин. Пролонгована дія сірки сприяє хорошому засвоюванню азоту протягом всього періоду інтенсивного росту. Добриво має в хімічному складі велику кількість легкорозчинного кальцію, що забезпечує легкорозчинний ефект.

NPK 4-12-12(Ca, S) 16-3

Правила застосування  Потафоска 12:

Добриво підходить для всіх видів ґрунтів, незалежно від їх механічного складу. Не рекомендується застосування добрива  Потафоска 12  на лужних ґрунтах. Це передпосівне добриво, яке слід  перемішати  з ґрунтом на глибину 10-15см. Навесні вноситься, як стартове добриво під передпосівну культивацію, при посіві всіх основних сільськогосподарських культур. На полях із багаторічними травами добриво слід вносити ранньою весною відповідно до дози фосфору, що призначається на весь період вегетації.

Норму внесення добрива потрібно розглядати у взаємозв’язку з родючістю та окультуренням ґрунту, попередниками, густотою рослин.

Вміст діючої речовини:

  • Азот в амонійній формі (NH4) – 4%
  • Фосфор (P2O5), розчинний у рівноважному розчині цитрату амонію і води – 12%
  • Калій (K2O), розчинний у воді – 12% 
  • Оксид Кальцію (CaO), розчинний у воді – 16%
  • Триоксид сірки (SO3) – 30%

Пакування: біг-бег 500 кг
Виробник: Siarkopol, Польща

Підпішіться на розсилку щоб дізнаватися про наявність добрив та актуальні ціни першими!

    Call Now Button