Потафоска 12

Потафоска 12 – високоефективне гранульоване добриво для живлення всіх видів сільськогосподарських культур, , яке відзначається своєю надзвичайною універсальністю та ефективністю, зокрема на озимих зернових, озимого ріпаку, а також ярих зернових та коренеплодів під час весняного внесення.

19300,00 

Опис

Призначення та застосування Потафоска 12:

Добриво високоефективне на ґрунтах, що страждають від дефіциту магнію та сірки. Унікальність цього добрива полягає у наявності різних хімічних сполук сірки, що зумовлює різну динаміку її вивільнення в ґрунтовий розчин. Пролонгована дія сірки забезпечує ефективне засвоєння азоту рослинами протягом всього періоду їх інтенсивного росту. Додатково, у складі добрива міститься значна кількість легкорозчинного кальцію (16%), що сприяє легкому та ефективному його використанню рослинами.

Добриво Потафоска 12 придатне для використання на будь-яких типах ґрунтів (за винятком лужних), незалежно від їх механічного складу. Рекомендується ретельно змішувати з верхнім шаром ґрунту на глибину 10-15 см. Його вносять як стартове добриво для передпосівної культивації при посівах культур. Для полів із багаторічними травами, добриво слід вносити ранньою весною відповідно до норм фосфору, який потрібний на весь період вегетації.

Норми внесення добрива повинні розглядатися з огляду на родючість та обробку ґрунту, попередників культур, густоту росту рослин та інші фактори.

Склад:

  • Азот (NH4) – 4%
  • Фосфор (P2O5) розчиняється у розчині цитрату амонію і води – 12%
  • Калій (K2O), водорозчинний – 12% 
  • Оксид Кальцію (CaO), водорозчинний – 16%
  • Триоксид сірки (SO3) – 30%

Норми внесення:​

Культура Норма добрива (кг/га)
Озимі зернові 350-550
Ярі зернові 250-500
Ріпак 350-600
Стручкові 300-550

Доставка здійснюється вагонними партіями та автотранспортом (10-22 тони). Можливий самовивіз.

Працюємо за 100% передоплатою з будь-яким видом розрахунку.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Потафоска 12”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button