Potafoska - 12

potafoska - 12

Potafoska – 12

NPK 4-12-12(Ca, S) 16-30  

Potafoska – 12 – універсальне, основне гранульоване добриво для підживлення всіх с/г культур. Особливо рекомендується для внесення під озимі зернові та озимий ріпак, а також для весняного підживлення ярих зернових та коренеплодів.

Призначення

Добриво показує дуже високий ефект на грунтах, бідних магнієм та сіркою. Сірка  в добриві знаходиться в складі різних зєднань, а значить має різну швидкість вивільнення в грунтовий розчин. Пролонгована дія сірки сприяє хорошому засвоюванню азоту протягом всього періоду інтенсивного росту. Добриво має в хімічному складі велику кількість легкорозчинного кальцію, що забезпечує легкорозчинний ефект.

Правила застосування Potafoska – 12:

Добриво підходить для всіх видів грунтів, незалежно від їх механічного складу. Не рекомендується застосування добрива Potafoska12  на лужних грунтах.Це передпосівне добриво, яке слід  перемішати  з грунтом на глибину 10-15см. Навесні вноситься, як стартове добриво під передпосівну культивацію, при посіві всіх основних сільськогосподарських культур. На полях із багаторічними травами добриво слід вносити ранньою весною відповідно до дози фосфору, що призначається на весь період вегетації.

Норму внесення добрива потрібно розглядати у взаємозвязку з родючістю та окультуренням грунту, попередниками, густотою рослин.

Вміст діючої речовини:

Азот в амонійній формі (NH4) – 4% 

Фосфор (P2O5), розчинний у рівноважному розчині цитрату амонію і води – 12% 

Калій (K2O), розчинний у воді – 12% 

Оксид Кальцію (CaO), розчинний у воді – 16% 

Триоксид сірки (SO3) – 30%

Виробник: Siarkopol, Польша