Сульфат магнію гранульований

siarkopol

Сульфат магнію гранульований -Mg S 21-36 з В, Z

Високоефективне мінеральне добриво, що швидко компенсує нестачу магнію та сірки. 

Використовується на всіх сільськогосподарських культурах, садах та ягідниках.

Сульфат магнію також містить бор у формі тетраборату натрію, який сприяє правильному формуванню кореневої системи озимих культур в холодний осінній період, а також навесні під час інтенсивного росту. Завдяки наявності легкозасвоюваних форм бору і цинку добриво рекомендується застосовувати під олійні, бобові, зернові культури та під кукурудзу.

Гранульована форма забезпечує зручне застосування, а добре розчинні форми магнію та сірки забезпечують швидке засвоєння цих складників рослинами. Сірка, що міститься у добриві, має істотне значення для правильного росту та врожайності рослин. Нестача сірки  веде до сповільнення активності біологічних процесів, що відбуваються під час вегетації рослини, сірка є невід’ємною частиною у процесах синтезу хлорофілу та білків. У свою чергу, магній це ключовий елемент хлорофілу та активізує у рослині діяльність понад 300 ферментів.

Може вноситись перед оранкою, культивацією,  посівом  і після сходів на ярих та озимих культурах. Найкраще вносити перед прогнозованими опадами дощу. Перевагою добрива є те, що воно вже працює через 24 години після внесення, тому що в даному добриві магній та сірка знаходяться в оксидній формі, так зване добриво швидкого реагування!

Розмір гранули: 4-5мм.

ВМІСТ ДІЮЧИХ РЕЧОВИН

  • 21% магній (MgO), в т.ч. розчинний у воді – 16%
  • 36% сірка в сульфатній формі (SO3), розчинна у воді
  • 0.1% бор (B) у формі тетраборату натрію
  • 0.02% цинк (Zn) у формі сульфату цинку

Виробник: Siarkopol, Польща