Сульфат магнію гранульований

Сульфат магнію гранульований – легкорозчинне комплексне добриво для культур, яке швидко компенсує нестачу сірки та магнію в ґрунті. Сприяє правильному і рівномірному засвоєнню азоту, збільшенню білкової маси, покращує опірність культури до хвороб та шкідників та сприяє обмінним процесам всередині клітин.

Завдяки цьому універсальному добриву, зменшується негативний вплив токсичного алюмінію на кореневу систему культури.

Гранульована форма забезпечує зручне застосування, тоді як розчинні форми магнію та сірки забезпечують швидке засвоєння цих складників рослинами.

MgS 21-36 з бором та цинком

Склад та значення Сульфату магнію гранульованого:

Сірка має значний вплив на правильний ріст та плодоношення. Нестача цього елементу веде до спаду активності всіх біологічних процесів, які відбуваються при рості та розвитку рослини. Вона є необхідним складником процесів синтезу хлорофілу та білка. Особливо відіграє критично важливу роль у постачанні азоту з кореневої системи надземній масі рослини.
Магній – ключовий елемент хлорофілу який активізує у рослині діяльність понад 300 ферментів. Також він сприяє засвоєнню фосфору, регулює активність багатьох інших сполук хімічних елементів у рослинах та обмежує втрати, пов’язані з вимиванням поживних речовин.

% Елемент
21% Магній (MgO), в тому числі водорозчинний 16%
36% Водорозчинна сірка (SO3)
0,1% Бор (Тетраборат натрію)
0,002% Цинк (Сульфат цинку)

Рекомендації щодо використання та норм внесення добрива:

Сульфат магнію гранульований – добриво швидкого реагування. Його перевага – воно вже працює через 24 години після внесення в ґрунт. Внесення добрива дуже просте, його можна вносити перед оранкою, культивацією, посівом і після сходів на ярих та озимих культурах. Для кращого результату найкраще вносити перед прогнозованими опадами дощу.
Підживлення найкраще виконувати в процесі передпосівної підготовки ґрунту, перемішуючи його з ґрунтом на глибину близько 20 см. При вирощуванні озимого ріпаку та озимої пшениці добриво може успішно використовуватися методом розкидання по поверхні ґрунту ранньою весною для відновлення культури після зими та стимулювання до весняної вегетації.

Розмір гранули: 4-5 мм
Фасування: біг – бег 500кг
Виробник: Siarkopol, Польща

Call Now Button