Сульфат магнію кристалічний

Сульфат Магнію  – кристалічне, мінеральне добриво, яке використовується для позакореневого (листкового) підживлення таких  с/г культур, як: ріпак, кукурудза, соя, соняшник, озимі та ярі зернові. Сульфат магнію призначений для швидкого забезпечення магнієм та сіркою, адже ці два елементи важливі для стабільного росту та розвитку рослини. Візуальні симптоми дефіциту обох елементів схожі, що проявляється втратою зеленого забарвлення листя. 

Ціна: 21500 грн.

Склад добрива: 

 • MgO – 16%,
 • 3 – 32%

Рекомендації щодо застосування та норм внесення:

Як використовувати Сульфат магнію для рослин:

 • Полив: підтримуючи оптимальну вологість ґрунту, поливати рослини розчином з інтервалом 10 днів.
 • Позакореневе внесення: інтервал 10-14 днів.
 • Фертигація: готуючи маточний розчин у бак додати Сульфат Магнію (інтенсивно перемішуючи), після його розчинення – решту компонентів, що залишилися.
 • Рекомендовано використовувати розчин з концентрацією: 0,1 – 0,6% (підібрати відповідно до сортових вимог живлення, періоду вегетації та стану культури).

Використання для плодових дерев та кущів:

 • Концентрація розчину, що рекомендується – 1% (1 кілограм Сульфату магнію на 100 літрів води).
 • Рекомендована витрата робочої рідини – 500 л/га. I – підживлення – після цвітіння, наступні – з інтервалом 14 днів (до завершення росту молодих пагонів).
 • Підживлення добривом можна поєднувати із розчином сечовини концентрації 5% та іншими добривами для позакореневого підживлення, підібраними відповідно до етапу вегетаційного періоду.

Операцію по позакореневому підживленні не рекомендується виконувати при інтенсивному сонячному випромінюванні, високих температурах і сильному вітрі!

Норми внесення Сульфату Магнію:

Середньо рекомендована норма витрати при одному позакореневому удобренні – 12-15 кг/га. Добриво можна застосовувати для листкового підживлення у вигляді водного розчину концентрації – 2,5%, з нормою витрати робочої рідини – 300 л/га.

Сульфат магнію від alventa для рослин дозволяється застосовувати мікродобрива Інтермаг разом із розчином сечовини (кількість підібрати відповідно сортовим вимогам та етапу періоду вегетації рослини) та відповідним пестицидом.

Культура Рекомендований період обробки
І підкормка ІІ підкормка
Ріпак Початок весняної вегетації Зелений бутон (на початку)
Зернові На початку кущіння Період виходу в трубку
Картопля Інтенсивного росту та розвитку Бутонізація
Буряк 4-8 листків Через 15-20 діб. після І підживлення
Кукурудза 4-7 листків Через 10-15 діб. після І підживлення
Бобові 6-8 листків Бутонізація

Пакування: 25 кг
Виробник: Alventa, Польща

Підпішіться на розсилку щоб дізнаватися про наявність добрив та актуальні ціни першими!

  Call Now Button