Сульфат магнію кристалічний

Сульфат Магнію – цінне джерело магнію й сірки для сільськогосподарських культур. Добриво, що позитивно вплине на Ваш врожай!

Норми внесення сульфату магнію:

середньорекомендована  норма витрати при одному позакореневому підживленні – 12-15 кг/га. Сульфат магнію можна застосовувати для листкового підживлення у вигляді водного розчину концентрації – 2,5%, з нормою витрати робочої рідини – 300 л/га.

СУЛЬФАТ МАГНІЮ від alventa для рослин можна застосовувати разом з розчином сечовини (її кількість підібрати відповідно до сортових вимог та етапу вегетаційного періоду культури) і мікроелементними добривами ІНТЕРМАГ, а також з відповідним пестицидом.

Виробник: “Alventa” S A

Приготування розичну добрива Сульфат Магнію кристалічний:

У ємкість обприскувача, наповненої до половини водою, при включеному змішувачі по черзі розчинити:

  1. Сечовину,
  2. Сульфат магнію,
  3. Влити розчин добрива ІНТЕРМАГ (добриво попередньо розчинити в іншій ємкості з водою, виходячи з розрахунку – 1 л добрива на 5 л води),
  4. Додати відповідний пестицид.

Після цього – наповнити ємкість обприскувача водою, доводячи кількість робочої рідини до бажаного об’єму! Робочий розчин рекомендується використати в день приготування.

Сульфат Магнію кристалічний

Сульфат магнію для сільськогосподарських рослин:

Полив – підтримуючи оптимальну вологість ґрунту, поливати рослини розчином з інтервалом в 10 днів.

Позакореневе підживлення – з інтервалом в 10-14 днів.

Фертигація – готуючи маточний розчин у бак Б у першу чергу додати (інтенсивно перемішуючи) СУЛЬФАТ МАГНІЮ, після його розчинення – решту компонентів, що залишилися.

Концентрація робочого розчину0,1 – 0,6% (підібрати відповідно до сортових вимог живлення, періоду вегетації та стану культури).

Сульфат магнію для плодових дерев та кущів:

Концентрація розчину, що рекомендується – 1% (1кг СУЛЬФАТУ МАГНІЮ на 100л води).  Витрата робочої рідини, що рекомендується – 500 л/га. I – підживлення – після цвітіння, наступні – з інтервалом в 14 днів (до завершення росту молодих пагонів). Підживлення СУЛЬФАТОМ МАГНІЮ можна поєднувати з підживленням розчином сечовини концентрації 5% та іншими добривами для позакореневого підживлення, підібраними відповідно до етапу вегетаційного періоду. Операцію по позакореневому підживленні не рекомендується виконувати при інтенсивному сонячному випромінюванні, високих температурах і сильному вітрі!

Склад сульфату магнію:

  • MgO – 16%,
  • SО3 – 32%

Норми внесення сульфату магнію:

Культура Рекомендований період обробки
І підживлення ІІ підживлення
Ріпак Початок весняної вегетації Період зеленого бутона (на початку)
Зернові На початку кущіння У Період виходу в трубку
Картопля Інтенсивного росту та розвитку У Період бутонізації
Буряк 4-8 листків Через 15-20 дн. після І підживлення
Кукурудза 4-7 листків Через 10-15 дн. після І підживлення
Бобові 6-8 листків У період бутонізації

Заповніть форму і ми з вами зв’яжемося найближчим часом: