Superfosamon 10

superfosamon - 10

Superfosamon 10 – NP (Ca, S) 10-20 (6-30)

Superfosamon 10 – це універсальне мінеральне гранульоване добриво, призначене для підживлення зернових, ріпаку, бобових, трав’янистих рослин, овочів, фруктових дерев та кущів, переважно на ґрунтах, багатих калієм.

Склад Superfosamon 10:

Азот (N) в амонійній та амідній формах – 10%

Фосфор (P2O5), розчинний у рівноважному розчині цитрату амонію та води – 20%

Кальцій (CaO), розчинний у воді – 6%

Сірка в сульфатній формі (SO3) –30%

Властивості добрива:

  • поживні елементи у водорозчинних формах, що легко засвоюються рослинами
  • для весняного і осіннього внесення в ґрунт під всі сільськогосподарські культури
  • забезпечує більш високу адаптивність врожаю до несприятливих погодних умов

Добриво виготовляється з таких компонентів: сульфат амонію, карбамід, простий суперфосфат, діамонійфосфат (DAP) або моноамонійфосфат (MAP). Воно містить поживні елементи у водорозчинних формах, що легко засвоюються рослинами. Перевагою добрива є подовжений період засвоєння азоту за рахунок його поступового вивільнення з обох форм (амонієвої та амідної). Поєднання карбаміду  з фосфатами кальцію в одній гранулі забезпечує ефективне засвоєння    Superfosamon 10 протягом усього вегетаційного періоду.

 Добриво рекомендується вносити перед посівом у ґрунт на глибину 15 см та при необхідності змішувати з іншими гранульованими добривами – калійними, сульфатом магнію тощо. Добриво також можна застосовувати після появи сходів на лугах і пасовищах методом розкидання, найкраще перед очікуваними опадами дощу. У випадку рядкової сівби дозу добрива слід зменшити на 30%.

Виробник: Siarkopol, Польща