Суперфосфат

Суперфосфат P(CaS) 19-(20-32) – комплексне гранульоване мінеральне добриво, яке характеризується високою розчинністю та містить мікроелементи, що зустрічаються в природних фосфоритах.

Завдяки діючій речовині добрива, обмежується поява в ґрунті шкідливих для рослин алюмінієвих і залізних фосфатів, це дає можливість застосовувати добриво на ґрунтах з різним рівнем pH.

Склад Суперфосфату

Елемент % у добриві
P 19
Ca 20
S 32

Суперфосфат містить сірку, яка є основним будівельним матеріалом білків, та кальцій, що запобігає деяким фізіологічним захворюванням (пов’язаним з дефіцитом цього елемента). Це дає хороші результати для багатого врожаю.

Суперфосфат простий гранульований – традиційне мінеральне фосфорне добриво. У сільському господарстві дане добриво дає змогу збагатити ґрунт доступним фосфором, кальцієм та сіркою, які є необхідними для розвитку сільськогосподарських рослин – як в осінній, так і у весняний період інтенсивної вегетації.

Суперфосфат

Рекомендації щодо застосування добрива Суперфосфат:

Суперфосфат

Передпосівне добриво універсальне тим, що воно підходить для всіх типів ґрунтів та під всі сільськогосподарські культури, які відчувають гостру нестачу фосфору. Також, його можна використовувати разом з калійними добривами в будь-який період на глибину 15-20 см, але перед внесенням азотних добрив.

Щодо внесення Суперфосфату на луках і постійних насадженнях, його вносять поверхневим розкиданням залишаючи на поверхні без загортання в ґрунт, а поживні речовини разом з дощовою водою, поступово переміщаються в ґрунт, тим самим підживлюючи рослину.

Виробник: Siarkopol, Польща

Норми внесення Суперфосфату

Культури, що вирощуються Доза добрива
в залежності від вмісту фосфору в грунті
Ярі зернові 210-350
Озимі зернові 250-390
Ріпак 300-400
Буряки 350-450
Картопля 180-300
Кукурудза 300-450
Стручкові 200-300
Бобові дрібнонасінні 200-350
Лугові рослини 200-300

Заповніть форму і ми з вами зв’яжемося найближчим часом:

    Схожі товари: