Суперфосфат

Суперфосфат – комплексне гранульоване мінеральне добриво, яке характеризується високою розчинністю та містить мікроелементи, що зустрічаються в природних фосфоритах.

Завдяки діючій речовині добрива, обмежується поява в ґрунті шкідливих для рослин алюмінієвих і залізних фосфатів, це дає можливість вносити добриво на ґрунтах з різним рівнем pH.

Ціна: 15000 грн.
Склад: P(CaS)
19-(20-32)
Пакування:
 біг-бег 500кг
Виробник: Siarkopol, Польща

Склад добрива:

Суперфосфат – традиційне мінеральне фосфорне добриво. У сільському господарстві дане добриво дає змогу збагатити ґрунт доступним фосфором, кальцієм та сіркою, які є необхідними для розвитку сільськогосподарських рослин – як восени, так і у весняний період інтенсивної вегетації.

Елемент % у добриві
P 19
Ca 20
S 32

Добриво містить сірку, яка є основним будівельним матеріалом білків, та кальцій, що запобігає деяким фізіологічним захворюванням (пов’язаним з дефіцитом сірки). Це дає хороші результати для багатого врожаю.

Суперфосфат представляє собою гранульований продукт, який легко розчиняється в воді, що дозволяє рослинам швидко та ефективно засвоювати фосфор.

Корисне для культур, які вимагають підвищеної кількості фосфору, таких як картопля, кукурудза, буряк та інші. Фосфор сприяє розвитку кореневої системи рослин, покращує формування бруньок та плодоношення, а також сприяє росту рослин у період вегетації.

Суперфосфат

Суперфосфат: норми внесення

Передпосівне добриво універсальне, воно підходить всім типам ґрунтів та сільськогосподарським культурам, які відчувають гостру нестачу фосфору. Також, його можна використовувати перед внесенням азотних добрив разом з калійними добривами в будь-який період на глибину 15-20 см.
Детальніше про внесення суперфосфату читайте у статті: “Що можна підживлювати суперфосфатом

Культури, що вирощуються Доза добрива
(Залежить від вмісту фосфору в ґрунті)
Ярі зернові 210-350
Озимі зернові 250-390
Ріпак 300-400
Буряки 350-450
Картопля 180-300
Кукурудза 300-450
Бобові дрібнонасінні 200-350

Добриво вносять на луках і постійних насадженнях поверхневим розкиданням залишаючи на поверхні без загортання. Розкидання таким методом вводить поживні речовини разом з дощовою водою, вони поступово переміщаються в ґрунт, тим самим підживлюючи рослину.

Добриво допомагає відновити фосфорний баланс в ґрунті, що є важливим для збереження плодючості ґрунту на тривалий термін.

Використовуючи суперфосфат ви забезпечуєте рослини необхідними поживними речовинами, сприяє покращенню урожайності та якості вирощених культур. Не сумнівайтесь у його ефективності та замовляйте добрива для потреб Ваших культур вже сьогодні.

Call Now Button