Суперфосфат гранульований

Суперфосфат – комплексне гранульоване мінеральне добриво, яке характеризується високою розчинністю та містить мікроелементи, що зустрічаються в природних фосфоритах.

Завдяки діючій речовині добрива, обмежується поява в ґрунті шкідливих для рослин алюмінієвих і залізних фосфатів, це дає можливість застосовувати добриво на ґрунтах з різним рівнем pH.

P(CaS) 19-(20-32)

Склад гранульованого Суперфосфату:

Суперфосфат простий гранульований – традиційне мінеральне фосфорне добриво. У сільському господарстві дане добриво дає змогу збагатити ґрунт доступним фосфором, кальцієм та сіркою, які є необхідними для розвитку сільськогосподарських рослин – як восени, так і у весняний період інтенсивної вегетації.

Елемент % у добриві
P 19
Ca 20
S 32

Добриво містить сірку, яка є основним будівельним матеріалом білків, та кальцій, що запобігає деяким фізіологічним захворюванням (пов’язаним з дефіцитом сірки). Це дає хороші результати для багатого врожаю.

Суперфосфат Гранульований

Рекомендації щодо застосування та внесення:

Передпосівне добриво універсальне, воно підходить всім типам ґрунтів та сільськогосподарським культурам, які відчувають гостру нестачу фосфору. Також, його можна використовувати перед внесенням азотних добрив разом з калійними добривами в будь-який період на глибину 15-20 см.

Культури, що вирощуються Доза добрива
(Залежить від вмісту фосфору в ґрунті)
Ярі зернові 210-350
Озимі зернові 250-390
Ріпак 300-400
Буряки 350-450
Картопля 180-300
Кукурудза 300-450
Стручкові 200-300
Бобові дрібнонасінні 200-350
Лугові рослини 200-300

Суперфосфат гранульований вносять на луках і постійних насадженнях поверхневим розкиданням залишаючи на поверхні без загортання. Розкидання таким методом вводить поживні речовини разом з дощовою водою, вони поступово переміщаються в ґрунт, тим самим підживлюючи рослину.

Пакування: біг-бег 500кг
Виробник: Siarkopol, Польща