Тарногран РК

Тарногран PK

Тарногран РК – це високоефективне гранульоване добриво для основного підживлення сільськогосподарських культур та у садівництві. Його слід застосовувати якомога раніше перед сівбою, ретельно змішуючи з ґрунтом під час передпосівних агротехнічних заходів на глибину 10-15 см. Також можна застосовувати на усіх типах ґрунтів, особливо на ґрунтах зі зниженою реакцією.

PK (Ca Mg S) 12-23 (6-4-10) 

Магній в сульфатній формі, що міститься у добриві, забезпечує краще засвоєння поживних речовин, а високий вміст CaO покращує баланс кальцію у ґрунті. Тарногран можна використовувати на будь-яких видах ґрунту та змішувати з усіма видами азотних гранульованих добрив.
Гранульована форма добрива та спеціально розроблений хімічний склад дозволяє рослинам отримувати протягом всього часу вегетації поживні речовини, які поступово вивільняються після кожних опадів дощу або зрошувальних заходів.

Тарногран PK

Застосування добрива:

  • Найбільше рекомендується вносити Тарногран PK для зернових, ріпаку, кукурудзи, бобових, зернобобових, цукрового буряку, дрібнонасінних та пасовищ. Може також застосовуватися для підживлення овочів та у садівництві.
  • Застосовуючи добриво під озимий ріпак, слід брати до уваги те, що на початку він створює дуже розвинену кореневу систему, і для цього потребує належної кількості фосфору в першій фазі розвитку рослин та під час появи насіння, а калію у процесі подальшого росту.
  • Цукрові буряки мають високу потребу в фосфорі яка залишається протягом усього вегетаційного періоду.
  • З кукурудзою та озимими зерновими культурами, найвища необхідність у фосфорі з’являється у фазі кущіння та наливання зерна, а в калії в період виходу у трубку та після цвітіння.

Пакування: біг – бег, 500кг

Виробник: Siarkopol, Польща.

Тарногран РК

Норми внесення

Культури Вміст калію в ґрунті
Низький Середній Високий
Цукровий буряк 600 500 400
Озимий ріпак 550 400 250
Кукурудза 800 550 300
Озимі зернові 500 350 200
Пасовища 500 350 200
Бобові 600 400 200

Заповніть форму і ми з вами зв’яжемося найближчим часом: