Тарногран РК

Тарногран PK – це високоефективне гранульоване добриво для основного підживлення  ріпаку, кукурудзи та зернових культур. Добриво пролонгованої дії або контрольованого вивільнення — це гранули поживних речовин, вкриті полімерною речовиною, що затримує їх вивільнення на тривалий період.Тобто  рослини отримують поживні речовини протягом усього періоду росту, завдяки гранульованій формі та хімічному складу добрива Тарногран. Рекомендується застосовувати перед сівбою, на грунтах з дефіцитом фосфору та калію.

PK (Ca Mg S) 12-23 (6-4-10)

Магній в сульфатній формі, що міститься у добриві, забезпечує краще засвоєння поживних речовин, а високий вміст CaO покращує баланс кальцію у ґрунті. Тарногран можна вносити на всі види ґрунту та застосовувати будь-яке азотне гранульоване добриво.

Гранульована форма добрива та спеціально розроблений хімічний склад дозволяє рослинам отримувати протягом всього часу вегетації поживні речовини, які поступово вивільняються після кожних опадів дощу або зрошувальних заходів.

Застосування Тарногран PK:

  • Рекомендується вносити для підживлення зернових, ріпаку, кукурудзи, бобових, зернобобових, цукрового буряку, дрібнонасінних та пасовищ. Може також застосовуватися для підживлення овочів та у садівництві.
  • Застосовуючи добриво під озимий ріпак, слід брати до уваги те, що на початку він створює дуже розвинену кореневу систему, і для цього потребує належної кількості фосфору в першій фазі розвитку рослин та під час появи насіння, а калію у процесі подальшого росту.
  • Цукрові буряки мають високу потребу в фосфорі яка залишається протягом усього вегетаційного періоду.
  • З кукурудзою та озимими зерновими культурами, найвища необхідність у фосфорі з’являється у фазі кущіння та наливання зерна, а в калії в період виходу у трубку та після цвітіння.

Пакування: біг – бег 500кг
Виробник: Siarkopol, Польща

Норми внесення

Культури Вміст калію в ґрунті
Низький Середній Високий
Цукровий буряк 600 500 400
Озимий ріпак 550 400 250
Кукурудза 800 550 300
Озимі зернові 500 350 200
Пасовища 500 350 200
Бобові 600 400 200
Call Now Button