ЯраМіла NPK 9-12-25

ЯраМіла NPK 9-12-25 – високоякісне гранульоване NPK мінеральне добриво для сільськогосподарських культур.

Містять негайно доступний нітратний та повільніше засвоюваний амонійний азот. Живить рослину на ранніх та середніх стадіях розвитку.

Добриво містить фосфор у доступній формі, що сприяє активному росту коренів і дає молодим рослинам хороший старт. Використання сульфату калію з низьким вмістом хлору знижує навантаження на сприйнятливі до нього культури, а також на молоді рослини. Магній – життєво важливий елемент для зростання всіх культур.

При внесенні в ґрунт, добриво забезпечує стабільне постачання магнію для задоволення потреб рослини. Сірка є одним з основних елементів, відігріє важливу роль у забезпеченні оптимального проходження процесів у рослині. Якщо сірки недостатньо, це призводить до неефективного використання азоту. Усім рослинам потрібно кілька мікроелементів для оптимального росту.

Склад добрива ЯраМіла:

ЯраМіла NPK 9-12-25 містить всі необхідні елементи, забезпечуючи хороший старт для створення належного врожаю навесні, коли при низьких температурах ґрунту надходження поживних речовин ще не почалося.

N 9% P2O5 12% K2O 25%
MgO 2% SO3 6.5% B 0.02%

Упаковка: 600 кг
Виробник: YaraФінляндія

Call Now Button