YaraMila NPK 9-12-25

YaraMila 9-12-25

YaraMila NPK 9-12-25 (ЯраМіла 9-12-25) це високоякісне гранульоване NPK мінеральне добриво для сільськогосподарських культур.

Містять як негайно доступний нітратний, так і повільніше засвоюваний амонійний азот. YaraMila NPK 9-12-25 живить культуру на ранніх та середніх стадіях розвитку.

Добриво містить фосфор у доступній формі, що сприяє активному росту коренів і дає молодим рослинам хороший старт. Використання сульфату калію з низьким вмістом хлору знижує навантаження на сприйнятливі до нього культури, а також на молоді рослини. Магній є життєво важливим елементом для зростання всіх культур.

При внесенні в грунт, добриво забезпечує стабільне постачання магнію для задоволення потреб рослини. Сірка є одним з основних елементів, відігріє важливу роль у забезпеченні оптимального проходження процесів у рослині. Якщо сірки недостатньо, це призводить до неефективного використання азоту. Усім культурам потрібно кілька мікроелементів для оптимального росту.

YaraMila NPK 9-12-25 містить їх всі, забезпечуючи хороший старт для створення належного врожаю навесні, коли при низьких температурах грунту надходження поживних речовин ще не почалося.

Склад:
Азот, загальний (N) – 9%    Фосфор (P2O5) – 12%    Калiй (K2O) – 25%    Магнiй (Mg) – 1,2% (MgO – 2%)   Сірка (S) – 2,6% (SO36,5%)   Бор (B) – 0,02%
– нітратний (NO3) – 2,6%
– амонійний (NH4) – 6,4%

Упаковка: 600 кг.     

Виробник: YaraФінляндія

Порада щодо застосування продукту: