Мишомор

Ефективний  рідкий  біопрепарат для знищення колоній гризунів на певній території.

  • Зареєстровано та виготовлено в Україні
  • Безпечний для людини, тварин, довкілля – діє виключно  на мишовидних гризунів, щурів, мишей, польовок тощо
  • Висока ефективність – знищує усю колонію, а не на конкретну осіб
  • Економічність – за рахунок концентрованої форми препарату можна виготовити велику кількість готового препарату та зменшити логістичні витрати.
  • Не є хімічною отрутою. Продуцент штам Salmonella enteritidis var Issatschenko  

Форма випуску: рідка.
Фасування: 25 мл, 50 мл, 100 мл, 200 мл, 500 мл, 1 л, 2 л, 5 л.

Ефект від застосування МишоМор: забезпечує надійний захист від гризунів на складських приміщень, на елеваторах, промислових та домашніх теплицях, приміщеннях побутового призначення,  сільськогосподарських  угіддях, пасовищах,  та ін. Препарат знищує шкідників які з’їли приманку, та тих, що ми не бачимо, шляхом розповсюдження інфекції.  Таким чином забезпечується знищення усієї колонії. Не зумовлює звикання, гризуни не пов’язують загибель сородичів з поїданням  препарату (вони здатні запам’ятовувати небезпечні предмети та передавати іншим інформацію про отруйну хімічну приманку). Може мати тривалий ефект за рахунок знищення цілих колоній.

Механізм дії: Основа препарату – бактерія  штаму Salmonella enteritidis var.Issatschenko, яка має вибірковість дії для гризунів і викликає патогенез черевного тифу. Потрапляючи в організм шкідника через шлунок, бактерії проникають у кров і викликають незворотні процеси – септицемію та подальшу загибель. Заражений гризун може пререносити інфекцію на інших здорових мишей колонії. 

Так як МишМор  має відстрочену дію – ефект від застосування препарату помітний через 7-15 діб, в залежості від виду гризунів, які з’їли приманку.          

Технологія застосування: Перед застосуванням  50 мл препарату рівномірно перемішують з 1 кг приманки : охолодженим пропареним зерном (крупою), комбікормом, цільнозерновим борошном, тощо. Для поліпшення поїдання також можна додати нерафіновану соняшникову олію та 1-2 ст л борошна.

Готовий засіб розкладають в місцях масового розмноження та проживання гризунів в спеціальному пакуванні для його поїдання в кількості достатній для поїдання гризунами впродовж доби. Препарат додають, перевіряючи повноту його поїдання в місцях закладки.

Норма внесення на відкритих територіях складає 3-5 кг/га, залежно від щільності та видового складу гризунів на відстані 5-7 м . У складських приміщеннях витрата приманки з розрахунку 0,5-0,7 кг на 100 м2, попередньо розфасувати в паперові кульки або розкласти у готові лотки і розкласти в місцях масового скупчення мишей, біля норок та маршрутах пересування. Повторити після повного поїдання або через 3-5 днів після першої закладки. При обробці стогів і скирт препарат попередньо розфасовують у паперові кульки по 15-20 г, і закладають у ніші на відстані 2 м одна від одної.

Застереження при застосуванні: Засіб не токсичний для продуктивних тварин. Не застосовувати в пташниках, де птиця не щеплена проти сальмонельозу птиці. При застосовувати для знищення гризунів на кролефермах та птахофабриках, мати на увазі, що препарат патогенний для  кроленят та 1-6 добових курчат. Не застосовувати для знищення гризунів  на фермах з вирощування нутрій, шиншил тощо, а також у віваріях. 

Не застосовувати у літню пору за середньодобової температури вище 20 °С. 

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які застосовують засіб

Уникати контакту засобу з шкірою. У випадку потрапляння засобу на шкіру чи слизову оболонку людини потрібно вимити руки з милом та промити слизові оболонки сануючими розчинами, після чого звернутися до лікаря.

МишоМор – зареєстрований ветеринарний препарат у Державному науково-контрольному інституті біотехнологій та штамів мікроорганізмів. 

Не викликає забруднення навколишнього середовища. Препарат безпечний для людини, домашніх тварин, продуктивних тварин сільського господарства (окрім зазначених видів), комах та сільськогосподарських культур. Безпечний у випадках переносу гризунами препарату / по території приміщення /на зерно, або при поїданні померлого гризуна домашніми тваринами.

Умови  зберігання. Зберігати в темному місці за температури 2-8 °С .

Термін придатності 12 місяців з дати виготовлення.

Місце зберігання засобу має бути недоступним для дітей та домашніх тварин.

Call Now Button