Польські добрива Siarkopol

Siarkopol

Компанія ЗнамагроГрупп пропонує польські мінеральні добрива хімічного заводу “Siarkopol”.

Підприємство спеціалізується на мінеральних добривах високої якості для сої, кукурудзи, ріпаку та інших сільськогосподарських культур. 

Зв’яжіться з нами і наш менеджер допоможе Вам у виборі продукту.

Мінеральні добрива Siarkopol:

Cульфат Магнію Гранульований

Сульфат магнію гранульований – легкорозчинне добриво, яке швидко компенсує нестачу сірки та магнію в ґрунті. Сприяє рівномірному засвоєнню азоту, збільшенню білкової маси, покращує опірність рослин до хвороб та шкідників.

Тарногран Р

Тарногран Р– рекомендується для широкого застосування при вирощуванні с/г культур, котрі, крім фосфору та калію, потребують також сірку, кальцій та магній. Забеспечують належне живлення рослин протягом усього вегетаційного періоду.

Тарногран Z

Тарногран для зернових – є багатокомпонентним неорганічним добривом, призначеним для внесення під озимі і ярі зернові культури, а також для рослин з високою потребою фосфору і калію. NPK 4-15-20

Тарногран К

Тарногран для кукурудзи – є добривом, що містить набір поживних мікроелементів. Призначене передусім для внесення під кукурудзу і озимих зернових, буряка, великонасінневих бобових, а також плодових дерев.

Тарногран 21

Тарногран 21 – рекомендується для використання, як в основне внесення, так і для підживлення. Гармонійно підходить для зернових та кукурудзи, а також для зернобобових і олійних культур, буряків.

Тарногран 25

Тарногран 25 – багатокомпонентне гранульоване добриво, для підживлення: буряків, кукурудзи, ріпаку, зернових, соняшнику, картоплі, та інших чутливих до нестачі калію рослин.

Потафоска 12

Потафоска 12 – показує високий ефект на грунтах, бідних магнієм та сіркою. Сірка  в добриві знаходиться в складі різних з’єднань, а значить має різну швидкість вивільнення в грунтовий розчин. 

Суперфосфат

Суперфосфат – завдяки діючій речовині добрива, обмежується поява в ґрунті шкідливих для рослин алюмінієвих і залізних фосфатів, це дає можливість застосовувати добриво на ґрунтах з різним рівнем pH.

Тарногран PK

Тарногран РК – це високоефективне гранульоване добриво для основного підживлення сільськогосподарських культур та у садівництві. Його слід застосовувати якомога раніше перед сівбою, ретельно змішуючи з ґрунтом під час передпосівних агротехнічних заходів на глибину 10-15 см.

Суперфосамон

Суперфосамон 10 – перевагою добрива є подовжений період засвоєння азоту за рахунок його поступового вивільнення з обох форм (амонієвої та амідної). Поєднання карбаміду  з фосфатами кальцію в одній гранулі забезпечує ефективне засвоєння Superfosamon 10 протягом усього вегетаційного періоду.

Підпішіться на розсилку щоб дізнаватися про наявність добрив та актуальні ціни першими!

    Call Now Button