прайс

Горох – однорічна рослина сімейства бобових. Серед овочевих культур горох – саме багате джерело білків. Білки гороху подібні до білків м’яса, так як містять ряд незамінних амінокислот (цистеїн, лізин, триптофан, метионін). В горохові багато аскорбінової кислоти, є каротин вітаміни групи В та інші, вуглеводи, клітчата. Поживна цінність гороху в 1,5-2 рази вище, ніж картоплі та інших овочах, крім того багатий солями калія, фосфору, заліза та кальцію.

Горох забезпечує найвищу врожайність серед зернових бобових культур в Україні – 30-50 ц/га. В 1 кг його зерна міститься 1,17 к.е., 180-240г перевареного протеїну. Ця цінна продовольча та кормова культура має також велике агротехнічне значення: є гарним фіто санітаром, покращує структуру грунту та підвищує його врожайність. Горох гарно росте та дає високі врожаї після різних культур, будучи відмінним попередником, для більшості культур сів обороту.

Ця рослина вибаглива до родючості грунту. Вона гарно використовує після дію органічних та мінеральних добрив. Для формування 1 ц зерна та відповідної кількості соломи горох вживає 4,5-6 кг N, 1,7-2 кг – P2O5, 3,5-4 кг – K2O, 2,5-3 кг – CaO, 0,8-1,3 кг MgO та ряд інших елементів живлення. На початкових фазах горох потребує значної кількості азоту, а пізніше необхідність рослини в азоті забезпечується за рахунок фіксації клубеньковими бактеріями. Він може засвоювати до 100-150 кг/га атмосферного азоту. Для того щоб клубенькові бактерії працювали ефективно, необхідно створити їм оптимальні умови життєдіяльності. В основному горох, як і інші бобові, чуттєвий до не достатку Mo, B, Zn, Cu, Co та інших елементів живлення. Особливо ці мікроелементи важливі  в критичні періоди росту даної культури (інтенсивний ріст кореневої системи; ріст надземної частини перед фазою цвітіння; фаза наливу зерна).

Для своєчасного забезпечення біогенними елементами в необхідний період росту гороху рекомендується позакореневий спосіб їх внесення. Він сприяє бистрому їх проникненню в тканини рослин, є екологічно безпечним. Основні позитивні особливості цього способу – можливість проведення підживлення в різні періоди розвитку рослин, при різних способах посіву культури, а також в критичні моменти розвитку, коли інші підживлення не можливі та не ефективні.

Свою технологію позакореневого підживлення гороху пропонує також і компанія «Інтермаг». Наші технології дозволяють повністю забезпечити потребу рослин гороху в мікроелементах, що в наслідок, звичайно ж , позитивно вплине на кількісний та якісний показник врожаю. На кожному етапі внесення добрив наші спеціалісти забезпечать інформаційно-консультаційний супровід, починаючи від стадії обробки посівного матеріалу та закінчуючи збиранням врожаю.