Сульфат Магнію Кристалічний

Сульфат Магнію

Сульфат Магнію Кристалічний – цінне джерело магнію й сірки для сільськогосподарських культур.

СКЛАД (% маси) MgO – 16%, SО3 – 32%

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ КУЛЬТУРИ: середньорекомендована  норма витрати при одному позакореневому підживленні – 12-15 кг/га. Сульфат магнію можна застосовувати для листкового підживлення у вигляді водного розчину концентрації – 2,5%, з нормою витрати робочої рідини – 300 л/га.

СУЛЬФАТ МАГНІЮ можна застосовувати разом з розчином сечовини (її кількість підібрати відповідно до сортових вимог та етапу вегетаційного періоду культури) і мікроелементними добривами ІНТЕРМАГ, а також з відповідним пестицидом.

Приготування робочого розчину
(при одночасному застосуванні декількох компонентів)

У ємкість обприскувача, наповненої до половини водою, при включеному змішувачі по черзі розчинити:

  1. Сечовину,
  2. Сульфат магнію,
  3. Влити розчин добрива ІНТЕРМАГ (добриво попередньо розчинити в іншій ємкості з водою, виходячи з розрахунку – 1 л добрива на 5 л води),
  4. Додати відповідний пестицид.

Після цього – наповнити ємкість обприскувача водою, доводячи кількість робочої рідини до бажаного об’єму! Робочий розчин рекомендується використати в день приготування.

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ КУЛЬТУРИ

Концентрація робочого розчину – 0,1 – 0,6% (підібрати відповідно до сортових вимог живлення, періоду вегетації та стану культури).

Позакореневе підживлення – з інтервалом в 10-14 днів.

Фертигація – готуючи маточний розчин у бак Б у першу чергу додати (інтенсивно перемішуючи) СУЛЬФАТ МАГНІЮ, після його розчинення – решту компонентів, що залишилися.

Полив – підтримуючи оптимальну вологість ґрунту, поливати рослини розчином з інтервалом в 10 днів.

ПЛОДОВІ ДЕРЕВА ТА КУЩІ

Концентрація розчину, що рекомендується – 1% (1кг СУЛЬФАТУ МАГНІЮ на 100л води).  Витрата робочої рідини, що рекомендується – 500 л/га. I – підживлення – після цвітіння, наступні – з інтервалом в 14 днів (до завершення росту молодих пагонів).

Підживлення СУЛЬФАТОМ МАГНІЮ можна поєднувати з підживленням розчином сечовини концентрації 5% та іншими добривами для позакореневого підживлення, підібраними відповідно до етапу вегетаційного періоду.

Операцію по позакореневому підживленні не рекомендується виконувати при інтенсивному сонячному випромінюванні, високих температурах і сильному вітрі!

Виробник: Alventa, Польща