Добрива Яра

Yara

Яра – фінський виробник мінеральних добрив. Добрива цього заводу відрізняються високою якістю та низкою токсичністю, що дозволяє використовувати їх на всіх видах сільськогосподарських культур.  

Добрива лінійки ЯраМіла:

ЯраМіла – комплексні мінеральні добрива, які можна застосовувати на культури які потребують збалансоване підживлення. В кожній гранулі добрива міститься весь перелік необхідних для росту рослини мікроелементів, а дві форми азоту (амонійна та нітратна) дозволяють живити рослину рівномірно.

ТОВ ЗнамагроГрупп пропонує мінеральні добрива ЯраМіла які допоможуть Вам покращити життєдіяльність культур та отримати бажаний врожай. Ціни на добрива YaraMila уточнюйте зателефонувавши менеджеру.

ЯраМіла 9

ЯраМіла

Високоякісне NPK мінеральне добриво для с/г культур.  Забезпечує стабільне постачання магнію.

NPK 9-12-25

ЯраМіла 8

ЯраМіла

Комплексне добриво для основного внесення та підживлення культур. Фосфор повністю розчинний у воді.

NPK 8-24-24

ЯраМіла 16

ЯраМіла

Добриво має дві збалансовані форми азоту: нітратний та амонійний . Різні та повністю доступні для рослин форми фосфору: водорозчинний та цитраторозчинний

NPK 16-16-16

ЯраМіла 7

ЯраМіла

Живить культуру на ранніх та середніх стадіях. Містить доступний нітратний та амонійний азот. 

NPK 7-20-28

ЯраМіла 12​

ЯраМіла

Високоякісне гранульоване добриво з високим вмістом фосфору. Співвідношення NPK 1:2:1

NPK 12-24-12

Чому обирають добрива ЯраМіла?

Yara є провідним постачальником мінеральних добрив. Вони пропонують широкий асортимент продукції: засоби для покращення ґрунту, хімікати для захисту рослин та комплексні добрива. Вони надають стійкі рішення для фермерів вже понад 30 років і стали надійним лідером у галузі.